kedy je vhodna doba na prve milovanie s novym partnerom?

barbinka

no ja myslím, že áno. určite spontánne. nič neplánuj dopredu, lebo vtedy to väčšinou dopadne zle, keď sa takéto veci plánujú.

meck

lea- ale zas nemozem cakat pol roka? to je logika?
ja mam 23 on bude mat 28 sme zdravi ludia avidim, ze je zo mna hotovi a hlavne jeho 'zazrak' ked ma uvidi a ked sa ho co i len dotknem.

meck

barbinka- tak mam konat spontanne?
ja to cchem mat tak trochu naplanovane. pekne spodne pradlo, sviecky, hudba a tak...

barbinka

no ja ti poviem asi len toľko, čo si už počula. myslím, že u každého je to individuálne, každý to cíti inak. ja mám 24 rokov, za sebou tri vzťahy, teraz prebieha tretí. s prvým priateľom som sa odhodlala až po pol roku asi, s druhým po troch mesiacoch a s terajším po mesiaci a niečo, ale môjho terajšieho poznám 6 rokov, lebo sme boli kamaráti. ako ja som taký typ, že čakám, lebo som vždy mala z toho strach a keď som to tak cítila, tak to prišlo samé.

kajka

mozno, ked sa s nim vyspis tak vas to posunie dopredu a zistis ci ho naozaj lubis alebo....Ale samozrejme, ako pise agaba, je to na tebe

agaba

meck - ja ta presne chapem, je to take iste ako u mna, tiez nie som zalubena ani nic take, ale citim sa s nim uzasne, proste perfektne a naco cakat, sak mozno ze z toho bude prave ta laska na ktoru cakame...vidis ja som snad ani nemusela cakat kym niekto napise ze urob toto alebo toto, lebo aj tak to vzdy si urobime iba po svojom tak ako to chceme my a ja to zrejem asi aj chcem, ved este to nieje a uvidime, co vobec bude, ako sa budem pri tom citit a tak, ked to budem v tej chvili chciet tak to urobim, ked nie tak nie, ved predsa mame svoj vlastny rozum a podla neho sa musime aj riadit! tak idem uz spat, lebo rano musim skoro vstavat, lebo idem na kolntrolu k lekarovi, tak maj sa pekne a pouvazuj co som napisala, drzim palce nech sa akokolvek rozhodnes ! :o)))

meck

kajka- jasne ze chapem co myslis. predsa mam dajate city ;). no neviem sa rozhodnut, ci je ta spravna doba alebo nie 'nato'. on ma vie tak navnadit a ja v tom najlepsom cuknem. skoncim to..

kajka

to musis predsa citit, pri srdci...citit, ze chces viac nez len sex, stale nanho myslis, chces byt s nim dlhsie a dlhsie, tazko sa s nim lucis... hadam chapes, co myslim.

meck

agaba- ja nie som zamilovana.. bola som len raz v zivote a to dost bolelo.. a prislo to po 3 mesiacoch- myslim to zalubenie.
do tohto cloveka nie som zalubena, no vazim si ho a je mi s nim fajn a chcem s nim prezit cas, ked nie som zavalena studium na vs.co znamena, ze chcem s nim byt ...