Rozchod /ako to prekonat/

Príspevok v téme: Rozchod /ako to prekonat/
lucy13

Ahojte
Pred vyse mesiacom som sa rozisla po 2rokoch pekneho vztahu.
Zistila som,ze ma podviedol, travil vela casu na nete, pokeci a tak, mal tajny nick o ktorom som sa dozvedela po pol roku, nahodou. vypisoval si s babami, posielal fotky a nakoniec sa stretol a podviedol a mozno nie raz...to sa uz nedozviem
prisla som na to nahodou,zatlkal do poslednej chvile,do oci mi povedal,ze ma ciste svedomie voci mne a bla bla
Viem,ze cas uz nevratim a bol to obrovsky sok ked zijete v peknom vztahu, teraz viem,ze aj s pretvarkou, nikdy by vas taka vec nenapadla a pride to ako blesk z jasneho neba a rovno v skuskovom obdobi..
Snazim sa s tym vyrovnat,ze to tak malo byt a radsej sa to dozvediet teraz ako v manzelstve,ale niekedy to je velmi tazke...zabudnut na to pekne a uvedomit si ze som bola asi s riadnym chrapunom.
najst nejaky zmysel, zbavit sa pocitu samoty a vediet sa tesit z malickosti
kazda rada pomoze
dakujem

usiko

Lucy, mne pomohlo, ze som sa vyplakala, ked som potrebovala a zakazala som si mysliet na veci pekne v tom vztahu pretoze len tie ma zase rozplakali...ved prisli myslienky, ze preco ja, mali sme taky pekny vztah a teraz toto.....jednoducho som pekne myslienky zahnala a presvedcila som samu seba, ze to bolo dobre, ze sme sa rozisli, pretoze = a dovody som si opakovala, no a po case mi doslo, ze som sa rozhodla spravne /lebo ja som bola ta co opustila.../. dalsia vec je, ze ludia sa schadzaju a rozchadzaju a zatial sa mi ukazalo ako pravdive, ze s jednym chalanom som sa rozisla a potom som si nasla niekoho omnoho lepsieho...pretoze z kazdeho vztahu som si nieco odniesla a hlavne som sa poucila....zo svojich chyb....mam 30 rokov a tych rozchodov uz bolo...a vzdy to preboli....malo to tak byt, ako sa to stalo, ver mi ...a barbinka ma pravdu, jednak sa zamestnaj niecim, co ti zaberie spustu casu, trav svoj cas so svojimi priatelmi, ale takymi, kam on nechodi a s ktorymi ste netravilki spolu cas.....a tiez gynekolog by urcite mal na teba pozriet.....drzim ti palce...

hoka

mali by sa dat viacej do povedomia taketo problemy, lebo je to nodoba metla vztahov. Spolocnost by mala s tym nieco robit. Hovorit o skodlivosti a navikovosti roznych chatov a pod. Je to tiez zavislost ako ktorakolvek ina...

kamoska

pohybujem sa na azete uz par rokov a cim dalej tym je to horsie a mozem povedat, ze 99% chlapov, čo sa tam pohybuju majú buď manzelku alebo sú zadaní a hľadajú si milenky. Mohla by som o tom knihy písať, čo za ksichty som tam postretala...

sisina

jaaj ludia co tu filozofujete, este budete mat tolko vzahov a tolko partnerov vas podvedie..ach jaj..taký je zivot..A ti co pisete, ze mate krásne vztahy, sak pockajte, nic netrva vecne. :-)) preto netreba smutit ale zit

rola

lucy, tak ako ti uz radili,na tie vysetrenia urcite chod,aj ja som si to zazila,ked som cakala na vysledky,bolo mi horsie ako na nejakej tazkej skuske.
Neviem si predstavit, ze by sa mi to stalo v manzelstve, a mozno preto sa po tejto skusenosti aj manzelstva bojim.

barbinka

určite sa mu to vráti. len pri nevere ide aj o tvoje zdravie a myslím, že to je veľmi nezodpovedné. keď to chlap nepovie a ďalej s tebou spáva, tak ktovie, čo môžeš nachytať. však, ktorá baba sa s ním vyspí? taká, čo spí s každým. také majú všetky pliagy. choď sa dať aj vyšetriť radšej. daj si urobiť všetky testy.

lucy13

tak to aj riesim barbinka
nasla som si pracu,popri skole v ktorej robim precvicovatelku
a postava sa mi uz vyformovala, este v zivote som nemala 47kg, pri 160cm
takze figura zo stresov a toho prvotneho soku.
mali by sme byt velmi obozretne,lebo ja som az teraz prisla na to ako skoro dokonale sa vedia chlapi pretvarovat a predstierat lasku
Akoze si chcel udrzat vztah,hajzel,stalo sa to pred 8mimi mesiacmi takze on je so svojou neverou uz davno zmiereny a je mu dobre!
sak osud mu to vrati

lucy13

to mi jeluto korenia
presne na take zeny som myslela,ze aketo musi byt v manzelstve, ja to mam mozno o to lahsie ze som len zobrala veci a odisla a nebudem kontaktovat ani stretavat,radsej.
Azet je ciste pokusenie a hlavne pre chlapa, urcite su tam aj slusny ludia,alektory chlap sa nechyti na lahsie zeny,teda ked ich zacnu namotavat....
Tiez mi je tazko a hlavne ked viem,ze rozprava vsade ze sme sa rozislikvoli mojej ziarlivosti a ze nam to neklapalo namiesto toho aby povedal,ze siel za internetovou k... dokonca k nej domov a este aj fotky si spravil,asi ako dokaz!
Dufam,ze ma caka lepsi zivot a ze ma boh ma rad,kedze som na to prisla teraz.
Urcite sa mu to vrati a 100nasobne a vtedy si namna spomenie
tak akoten tvoj korenia,ver mi
drzim ti palce a urcite to zvladneme