je valentina a ja som sama.je tu este niekto taky?

Príspevok v téme: je valentina a ja som sama.je tu este niekto taky?
aniz

NO vcera sme sa pohadli. Dnes sa neozval.On je trucovity.Pohadame sa vzdy ked mu poviem nieco kriticky.V podstate vzdy ked potrebujem podrzat a som podrazdena z nejakeho vazneho rozhodnutia,alebo som nervozna z problemu co mam riesit.Vyprsknem na neho a On to nezvladne zbali sa odide.Neraguje na telefon mail. Potom musim cakat aj 3-5 dni kedy ofucany pride skoro vobec nerozprava a zas byt milucka.Potom sa uzmierime. To sa opakuje dokola kazde dva mesiace..Neviem co mam robit byt s nim?Mate skusenosti z jesitakom?Tiez som na valentina sama. Je nas tu viac?Ale ja sa nejak netrapim koli tomu ze je valentin.Clovek ma svojho vnutorneho valentina mozno v iny den.Aspon si kuknem dvd film a upracem co odkladam rok.Co robite vy?

dadah

ahoj aniz. chcem ti odpovedat na otazku, ci si niekoho hladam. momentalne nemam chut sa okolo seba obzerat, hladat a pokusat lasku. pred dvoma mesiacmi sa so mnou priatel rozisiel a ani neviem aku cestu este musim preist, aby som sa znova dokazala zamilovat. moj priatel bol tiez zvlastnej natury takze chapem ako ti jeho odchody a prichody robia ranky na dusicke. nikto ti nemoze radit, ci vo vztahu pokracovat, zalezi len na tebe kolko si schopna zniest a obetovat pre stastie. samozrejme, ze na to musia byt dvaja, tak ako na vsetko.

[zruseny12]

JA TIEZ TENTO SVIATOK NEUZNAVAM,LEBO SI MYSLIM,ZE KED CHCEM NIEKOMU POVEDAT,ZE HO MAM RADA ALEBO MI NA NOM ZALEZI TAK NEBUDEM CAKAT NA VALENTINA...

rici

u nas to je prave naopak,priatelka stale vyvola hadku za drobnost,zbali mi kufre a caka kedy sa jej ozvem.Uz ma to nebavi a nevidim ten vztah moc perstektivne,ak bude takto vzdy riesit hlupe hadky. Aj mi sme sa pred valentinom pohadali a nic si z toho nerobim.Sice ma to mrzi,ale ona vie co robi.

barbinka

valentín je vymyslený sviatok, z ktorého najviac prosperujú obchodné reťazce. ja s priateľom si vyznávame lásku stále a nielen na valentína.

valentinka

Ahoj!
Clovek nepotrebuje 14.2. aby mohol oslavovat LASKU. je to den ako kazdy iny.Ja som tiez sama , ale na rozdiel od teba ja som SAMA- uplne SAMA, ty mas na koho mysliet.Myslim si ze je dost velka sanca, ze aj on je takto smutny a mysli na teba.
vyuzi to, ze si sama, venuj sa sebe...
ja som sa dnes ucila do skoly tak ako vzdy a ani som si neuvedomovala co je to za den keby nie tych medii.
prajem ti vela stastia a hlavu hore, ked sa to vsetko utrasie urobite si vlastneho valentina a bude to krasne!

panika

len k tomu Valentinovi..je to sviatok lasky, ale neznamena to, ze len takej partnerskej. Niekedy je priatelska laska hodna viac -pretoze priatel je clovek, ktory pri Tebe stoji v akejkolvek situacii. tak sa netrap, ze prave teraz si bez ,,partnera". Mas cas na to, aby si cely vztah prehodnotila..

aniz

No, vzdy ked sa nafuci ,tak sa odstahuje ,na tyzden.Neviem niekedy si hovorim ze obodbie ked som hladala vztah a niekoho bolo celkom lepsie.Niekedy zas si hovorim ze vztah je dobra vec.Nasla som ho cez net na azet ,ci partneroch.sk. Nas vztah je tak ako by v kruhu ,koli jesitnosti sa nikam nemoze vyvyjat.Vzdy ked mu uz zacnem verit tak sa pohadame a stahuje sa prec misto ineho riesenia hadky,Riesi ju odstahovanim.Potom sa aj tak nikdy o tom nedorozpravame.Ja uz si myslim ze je lepsie byt vesela a aj bez vztahu.Dadah hladas si niekho?Zijem sama v byte ,tak je to dost tazke.

inka69

aj ja som sama, ale vobec nie som smutna:)) valentin je len sviatok, ktory sa zacal oslavovat.ti co sa maju naozaj radi valentina nepotrebuju:))a na toho tvojoh by som nervy nemala. takto sa predsa nemoze chovat dospely clovek a navyse partner na cely zivot, ktory bude musiet daleko horsim problemom ako urazat sa za hluposti. ten kto ti trapi srdiecko si nezasluzi, aby ti v nom drzal miesto pre niekoho, kto by ho naplnal stastim.....:) usmev aj to je dobry zaciatok:)) mimochodom pekneho valentina:))

dadah

ahoj, je lepsie byt smutna, ked mas lasku, ako vesela bez nej. ja som tiez sama a este nikdy som valentina nevnimala tak tragicky, i ked je to silne slovo, ako inokedy. aspon vies, ze ten tvoj sa ti vrati odfucany naspat po par dnoch a nie je vôbec rozhodujuce, ci dnes spolu stravite priejmny valentin, dolezite je, ze si viete urobit aj ine dni krasne.

cat

nesmut :) ked bude chciet, tak sa vrati aj sam. a to sa fakt po kazdej hadne bali prec??nema vyznam si to vydiskutovat, nez zabalovat a vybalovat kufre??