trhlinka na vchode do posvy

Príspevok v téme: trhlinka na vchode do posvy
zuziacik24

Dobry den, mam taky intimny problem. Pri milovani s mojim priatelom sa mi za kazdym spravi pri vchode do posvy vzdy na tom istom mieste mala ranka...akokeby take zastrihnutie do kozticky. Dost to boli..ani nie pri styku ale po nom a trva asi 2 dni kym sa to zahoji a potom sa to ale skoro vzdy stane znovu. U gynekologicky som zatial s tymto nebola..nemavam ani zapaly posvy tak tomu nerozumiem?...je to velmi neprijemne..skusala som si to zasypavat framykoinovym praskom..ale nepomaha to..viete mi niekto poradit?..je pravda ze moj partner je jeden z tych viac obdarenych, ale myslim si ze moj problem je v niecom inom...rozmyslala som ci sa mi takto neprejavuje nejaka forma mykozy..vazne neviem a trapi ma to cim dalej tym viac...najhorsie je ze ma doktorka nevezme pre taku vec ako akutny pripad a kym ma objedna budu to aj 3mesiace cakania...dakujem za kazdu vasu radu...

mia1

mne sa to tiez stavalo viackrat, tak som sla za lekarom a on my povedal ze je to mykoza a pritom som tiez ziadne priznaky nemala. inak velmi pomaha masticka candibene ktoru kupis aj bez predpisu cca 40sk, mne ju lekar kazal davat aj ked mi nic nieje len tak preventivne proti mykozam a kvasinkam

Deee

aj ja som mala tento problem, lekarka mi odporucila lubrikacny gel a navyse ak sa spravi ranka premastit ju canestenom, aby sa mi to nezapalilo, je to zaroven proti mykoze...teraz sa mi to stava uz len sem tam...

zuziacik24

toto nieje v hlave...som uvolnena vsetko je fajn, priatel je uzastny...najprv som si myslela ze je to karvina..bola som totiz v zahranici a milovali sme sa zriedkavo a myslela ze je to tym ze som uzka..ale uz som mesiac doma a praveze sa to zhorsilo..musim ist k tej lekarke len to bude dlho zial kym ma ta objedna..a ja som z toho uz smutna ..keby existovali nejake kremy alebo sedacie kupele na pokozku..neviem..uvidim..prosim aj ostatnych mali ste niekedy podobny problem?

xxxx

Diki ze si odpisala ,vies v takychto pripadoch by bolo dobre ist k lekarovi.Ale vela som citala o tom ze vsetko je v hlave ,chapes.Ty na to nemozes mysliet pretoze potom si napata a uz to tam dole nefunguje.pa.pa

zuziacik24

lubrikacny gel sme skusili..a pomohlo to v tom, ze ma to neboli hned pri vnikani ako pred tym..ale ta trhlinka sa tam aj tak objavila...

xxxx

cawo neviem ci ti pomozem ,ale mavam to aj ja .Zistila som ,ze ked nie som dostatocne pripravena na styk a posva nie je dost vlhka vtedy vznikne prasklinka.Aj som rozmyslala ze pouzijeme lubrikacny gel .ale nemam to casto najme cez take rychlovky. caw ,caw ,cakam na tvoj nazor dik