tablety na chudnutie XLtoS

Príspevok v téme: tablety na chudnutie XLtoS
terezicka

prosim ma niekto z vás s timito tabletami skusenosti?ja som si ich totizto kupila rovno dva balenia a na ceskich strankach som sa dozvedela ze aj ked pili vela vody a cvicili neschudli ani gram tak mi doslo az zle ze za 700sk som mohla mat cosi ine....aj ked mi to nejde do hlavy ze cvicili a nic, ale prosim napiste ze ci ich skusil niekto

terezicka

no musim povedat ze som sa bala ze nebudu zaberat, ale rozdiel citim havne pri obliekani teplaky ktore mi sli puknut na riti ked som navliekala teraz to ide uplne hladko juj som rada ako nesom este modelka ale neberem ich ani mesiac,...o par dnito budu 2tyzdne....ale nedrzim ani hladovku a mam aj aky taky pohyb

terezicka

No ved prave, ale snad ked aj cvicim ci stepper, alebo bicykel stacionarny tak snad mi to pomoze rychlejsie....sem tam si dam pilates na fit lopte, alebo aerobic..A o tom som sa uz presvedcila ze to nemozem na prazdny zaludok...bolo mi potom zle kim som nedala aspon cosi do seba....;-)

RNG

Ale zase nesmies na to yak pozerat, zajtra uz moze byt na trhu iny, ovela ucinnejsi produkt. Robila si podla najlepsieho vedomia, a dufam, ze ti to aj napriek tomu slabsiemu obsahu pomoze. Ved to obsahuje spravne latky nakoniec, ak ked trochu primale ucinne zlozky. Hlavne neber to na prazdny zaludok. Co bolo v danom navode a zlozeni zaujimave, ze to odporucili brat z 1500 kaloriovou dietou. Nuz ked to dodrzis, nemusis brat nic na chudnutie, to sa dostavi samo, hahaha.

RNG

Obsah zloziek v XLto S je nasledovny
www.xltos.co.za
Podla mna je dost slaby v termogennych zlozkach. A slovo "extrakt" bez uvedenia koncentracie ucinnych latok je viacmenej nic nehovoriace.
Citrus auracium a extrakt z articoka su mierne drazdive na zaludok, hlavne na prazdny. Takze by som to nikdy nedaval do prazdneho zaludka.
Cena je tiez "Europska"
Na porovnanie uvadzam zlozenie jedneho z USA produktov
-odkaz odstránený-