vysoky cholesterol - 24 rokov

Príspevok v téme: vysoky cholesterol - 24 rokov
lea123

vie mi niekto poradit nieco na znizenie cholesterolu? Mam 24 rokov, netrpim nadvahou, celkom normalne sa stravujem, snazim sa jest ovocie, zeleninu, maso nejem vo velkom mnozstve a aj tak som mala naposledy 5,2 (a to som si par dni davala predtym riadny pozor aby som nic tucne nejedla) ked sa normalne stravujem mam aj 5,5. Nechapem to.

lea123

sarin: hej trpim granuloma annulare a nedokazu zistit povod, lebo uz mam asi siesty flak na tele a stale su nove a rastu, nic nezabera, teraz som v procese ze chodim od jedneho lekara k druhemu a testuju mi vsetko, zatial nic nezistili

lea123

hej beriem roacutane ale cholesterol som mala vysoky uz pred tym
nejedavam rastlinne masla skor tie Ciro: smotanove ale aj to len taku tenku vrstvu na ranajky.

sarin

NO ja mam 24 a tiez mavam cholestorl 5,7 a tak -> pricina dosledok zapalovych procesov v tele ;) takze ak mas nejaky kozny problem moze to byt jeden z dovodov...

borovica

Skús si dávať lecitín, omega kyseliny, dostaneš ich v lekárni, dobré sú jablká a pohyb a čaje na cholesterol, na spalovanie tukov.

očko

Lea, ak ti nevadí, napíš mi svoj email, poradím ti prírodné prípravky na báze aloe vera a omega 3, ktoré ti znížia cholesterol.

ciro

Ak nahodou konzumujes rastlinne stuzene tuky (Rama, Perla, Flora, Veto a podobne), tak ich prestan jest. Aj napriek reklamam tvrdiacich o opaku, prave tieto chemicky upravovane rastlinne tuky sposobuju spociatku vysoky cholesterol, neskor upchavanie ciev, infarkty a mrtvice. Riadne maslo zo smotany je ovela zdravsie.

lea123

u internistu som nebola, o tom ze mam vysoky cholesterol som sa dozvedela pri inych vysetreniach od svojej koznej lekarky