Som tehotna a on to dieta nechce

Príspevok v téme: Som tehotna a on to dieta nechce
streda

som uplne zufala,som tehot.a moj priatel chce aby som isla na interupciu.ked ja to dieta velmi chcem!on aj ja mame 21rokov a obidvaja mame pracu.On sa vyhovara ze je este mlady a nemame ani nic nasporene, aby sme mohli mat dieta.ja si myslim, ze by mi moji rodicia pomohli s dietatom.neviem co mama dalej robit nechcem stratit ani jeho ani to male
=(..

inka-pinka

Keby to odo mna chcel moj priatel myslim ze by som prestala mat tuzbu aby bol nadalej mojim priatelom. Prirodzene by som sa naviazala na dietatko a jeho poslala k vode. Ak by mal pristup - necitim sa este na to byt otcom, ale mozeme sa o tom dalej rozpravat , to je ine. Ale ked takto radikalne chce aby si sla na potrat, pre mna je to arogantny egoista, nevyzrety nevhodny ako rodic ... Mozno pocas tehotenstva dozreje, ale teraz mi pripada nepouzitelny a z ucty k mojmu buducemu babenku by som zacala voci nemu vystupovat velmi razne.

agina

Streda to co mas za chlapa???? Aspon vidis, ako sa vyfarbil.Ked nastal nejaky problem, otocil sa ti chrbtom.Ved ked sa milujete bez antikoncepcie, musel predsa pocitat s tym, ze raz mozes otehotniet.A teraz sa to stalo....
Velmi sa mi paci tvoj postoj, ze si chces dietatko nechat, ved si dospela zena a nie soplave decko.Nedaj sa ovplyvnit nazorom priatela, lebo zda sa, neuvazuje racionalne a ako dospely chlap.

malecici

Ja som mala to iste otehotnela som v 20ke a priatel nechcel o dietati ani pocut tak sme sa rozisli,tie jeho zvasty o tom ako sa citi este nepripraveny a tak mi isli pekne na nervy.Dietatko som statocne vynosila,a ked sa mi rano narodil syn,o hodinu tam bol moj expriatel,dozvedel sa ze som porodila.Ked som mu ukazala to male klbicko v perinke ktore sa celkom podobalo na neho,rozreval sa mi tam ako male decko a poviem ti ze plakal dobru polhodinu ako idiot.Nechala som ho nech sa dusi vo vlastnej stave a nech si to vsetko uvedomi.Teraz zijeme spolu,nas syncek ma uz 4 roky,cakame druhe babo a velmi sa nan tesime,priatel je pozorny mily a najuzasnejsi tatko na svete akeho si viem predstavit.Proste len potreboval nejaky ten impulz alebo co aby si uvedomil ze mat dieta je nadherne a neopakovatelne krasne.Keby ste ho teraz videli ako sa hra s malym,povedali by ste ze je to ten najhrdsi a najlepsi otec a neverili by ste ze ma opustil ako tehotnu.

srnka

V kazdom pripade si dietatko nechaj ked ho chces ty tak je to jasne nieje o com premyslat.Priatel mozno potrebuje vela casu a ked sa dietatko narodi zmakne a zisti ake je to uzasne,stvorenie ktore je nezne a mile,proste nadherne dieta ktoreho spolutvorcom je aj on- nakoniec bude namakko uvidis.A este nieco- babatko uz teraz v brusku vnima tvoje pocity a nalady velmi intenzivne a citi ci je chcene alebo nechcene tak mu nekaz naladu.

kachorra

No este dodam, ze ja som sa s mojim ex napr aj bavila o moznosti, ze co ak otehotniem (ked nam napr. praskol kondom) a on ze super, budeme mat maleho Miska alebo Katku. A ked to prislo, zrazu bol prilis mlady. Takze sa mi nepaci, ked tu stale osocujete vsetky tehotne, ze kde podeli rozum. Chlapi vela naslubuju a baby, hoci v normalnom zivote vobec nie su naivky, ked su zamilovane, lahko uveria...

nashira

Mat jedno dietatko aj v takom veku nieje ziadna katastrofa.Chlapec este moze zmenit nazor no aj nemusi.No ja som v kazdom pripade na strane dietatka ,ktore ma pravo na zivot .A ked ty dietatko velmi chces tak si ho nedaj za nic na svete.Jeho lasku si nekup interupciou....vrazdou jeho vlastneho dietata...TO JE PRAVDA.

vierka

Na sexovanie mladý nieje?púrepáč,ale je to nezodpovednosť zo strany obidvoch.Ke´d vedel,že nechce dieťa,prečo ste niečo preto neurobili?/antikoncepcia,kondómy/.A teba chcem len len podporiť.Z mojej praxe viem,že tie ženy,ktoré podstúpili interupciu,mimoriadne psychicky trpia.A to boli totálne presvedčené,že to nechcú.Myslím tým bábo.Už tu bolo xy príspevkov na túto tému.Pozrite si obidvaja video z interupcie.myslím,že ty sa určite rozhodneš správne.www.ceknito.sk

00000000

som velmi radaze mas takyto postoj urob rozhodne to co citis a co chces a nad ziadnym potrtom nerozmyslaj ze on dieta nechce tak mal davat pozoruzivat si to hej a niest zodpovednost uz nie ty dnesny chlapi vedia zenamdvihnut tlak a co tvoji rodicia vedia to porozpravaj sa s nomi ty ked budu pocut o otrte tak ty mu daju

kachorra

Je tu vela podobnych tem, ked si pohladas. Ja mam 23 a 2-rocneho chlapceka. Mala som 5-rocny vztah a ked som otehotnela, nemal zaujem, vela som sa potrapila, preplakala a rozhodla sa vychovavat sama. Ked mal maly 3 mesiace nasla som si priatela a teraz zijeme pekne v usporiadanej rodinke. Nenechaj sa nim odradit. Ale na druhej strane - pochop, ze v jeho brusku dietko nerastie, on to vidi racionalne, chce si este uzivat, nechce prijat taku zodpovednost... je toho vela, co by som k tejto teme dodala :) Ak to dieta chces, nechod na interupciu, to je jasne. A daj mu cas. On to tak neprecituje ako ty. Ked uvidi babatko, hned zmakne. Aj moj ex zmakol, ale po tom, ako sa choval pocas tehotenstva, som ho poslala kade lahsie. A nedaj sa vytocit - tehotky maju hlavku plnu hormonov, aby si mu nepovedala daco, co potom budes lutovat. My sme mali tiez 21 a on nic nechapal, ja som bola prudka, nahnevana, ze ani nebral do uvahy moznost nechat si dieta, hned ma posielal na potrat, tak sme si po sebe pokricali, ja som bola fakt zla, lebo som bola nestastna a stale mi bolo zle, ale potom aj on reagoval rovnako, 21-rocny chlapec este nema taky nadhlad, ako keby si bola tehu so zrelym muzom (jasne, ze su aj vynimky). No, ako vravim, je toho vela. Uz sa radsej zastavim :)