casto mi "pada z oci"

Príspevok v téme: casto mi "pada z oci"
Lenush

je to velmi neprijemny pocit a po uhlikoch vzdy zvracam aj niekolkokrat.. poradte mi prosim, ako sa toho zbavit. co pomaha? pocula som o rastlinke cistec, ale zial, neviem kde sa da zohnat. a naruby sa moze nosit ktorakolvek cast oblecenia? alebo by to malo byt tielko? vyskusam uz naozaj cokolvek. za vsetky rady vopred dakujem

Lenush

lea gulicky? ja by som radsej tie susene bylinky, v ktorych sa ma clovek umyt. len teraz neviem pod akym nazvom to mam hladat v lekarni, skusim este nieco pohladat na internete

lea

Lenush, pisali tam, ze betonika je len rastlina pribuzna cistcu, tak neviem, ci aj ucinky bude mat rovnake. aj ja sa na to popitam, ak su to homeopatika, staci si 5 guliciek dat pod jazyk.
a ty myis, bud rada, ze sa ta taketo veci netykaju, lebo je to velmi neprijemne

Lenush

panča dakujem ze mi s tym pomahas, uz som nasla dva odborne vyrazy rastliny cistec, ale vacsinou sa hovori o betonike lekarskej. skusim v lekarni, len dufam, ze tam bude aj popis ako to pripravovat

Lenush

lea urcite to je z toho.. ja v praci prichadzam do kontaktu s mnozstvom ludi, asi preto sa mi to deje tak casto.. asi pritahujem zle pohlady ludi, alebo fakt si to neviem vysvetlit..

lea

ja byvam v zahranici a casto sa na mna cernosky skaredo a dlho pozeraju, moze to byt to? alebo aj Portugalky a Kapverdanky. mam z toho zly pocit. ale ze ked ma clovek vtedy vystretu chrbticu, ze zly pohlad nic nezmoze. ale poriadne vystretu

lea

no presne sa mi to stalo tento tyzden. je to fakt neprijemne, toci sa mi hlava uz par dni. treba palit sviecky v byte, ohen znici zle sily. len som nemala doma zapalky.

Lenush

problem je v tom, ze ja neviem kde ten cistec mozem zohnat. asi iba u babiek bylinkariek.. ale kde taku babicku zohnat.. ?