Celulitída, ako na ňu?!

mariamaria

naomie urcite mas v niecom pravdu...ale predsa ja sa jej chcem zbavit a nesedim nikde v kancli...staram sa o dieta...chodim na 4hodky vonku na prechadzky...aj som chodila 3krat do tyzdna do posilky...tam uz bolo vidiet efekt...cize urcite mate aj ty aj mengel pravdu kazdy vo svojej teorii...ale myslim si ze kazdy mame aj tuk...nemoze to byt len koza,slachy a svaly???hm???

mariamaria

nataly aj ja mam 23 ,ja ked ale som cvicila pred mesiacom a pol som s tym bachla :( tak som celulitidku stracala...ale terza ked necvicim opat sa prehlbuje....:( takze viem na isto ze ak spevnim aspon trosku tak mi to pomoze...ale ked ja aj zeriem vela bieleho peciva a sladkosti...juj... a to som uz po porode...takze baby urcite cvicenim nie je aspon v horsom stadiu ta celulitidka...bez cvicenia je to des...lenze ja cvicim asi neefektivne a k tomu sa este prepchavam sladkostami...cize mozem si za to sama...inac moja mamka a sestra nemaju celu..iba jaaa...!!!!preco??????

naomie

Wow, vazne???????Boze ja som este na hlavu nespadla!!!!!!
Celulitida je zhlukovanie tukovych vankusikov. A asi je logicke, ze cloveku, ktory nema ziaden tuk, sa tukove vankusiky zhlukovat nebudu!!!!!
Teraz sa vy "odbornici" prosim venujte beznym ludom a smrtelnikom, ktorych zivot nie je 5x denne byt v posilke,ale bohuzial sediet napr na zadku v kancelarii, alebo za priehradkou v banke!
V skratke, ked budem cvicit a ostane mi iba sval slachy a koza na zadku a stehnach samozrejme ze nebudem mat celulitidu, neobjavili ste teplu vodu!
ale realita je taka, ze ze sval slachy a kozu ma asi tak 10 % obyvatelstva ked som nepovedala este vela aj to najskor len aktivni a vrcholovi sportovci.
ale ostatni ludia maju bohuzial aj tuk! tuk na zadku a stehnach, niektori viac ini menej, ale vsetci maju spolocny problem a to celulitidu!!

mariamaria

mengele ,prosim ta,pomozes mi zostavit koncept nejakeho rozumneho cvicenia????mne zacina celulitida !!!!som rok po porode...a akurat som dokojila a uz zacinam trosku gulatiet...hihi...mam 175cm a 56-57kg mozno viac nevazila som sa dlllho...som vcelku stihla...no lenivaa...chodim korculovat ale to som bola mozno 4krat v priebehu 2 tyzdnov..inac nic...predtym som cvicila vo fitku ale neefektivne...cca 3krat do tyzdna...ale nonsens...kedze som nemala ziaden plan od odbornika...

ak ta to nebude obtazovat pomozes mi???

mengele

bambulo7 - Cviceniu sa medze nekladu, tvoje telo najlepsie vie kedy ma dost, co mu robi dobre a co zle. Dolezite je spravne cvicit. Postup ktory pises moze byt. Osobne by som to robil takto 10min. rotoped na zahriatie, cviky ktore pises a zakoncit to zas rotopedom ...

dedo_vsevedo

dam vam jeden odkaz na krem proti celulitide...po dlhodobom uzivani sa celulitida strati...-odkaz odstránený-
pomohlo to aj mojej babke,tak preco by nemalo aj vam,mladsim zhruba o 20rokov...a viac...

bambulo7

citam ze sa tu riesi aj tema cvicenie tak sa spytam toho kto sa vyzna ci robim spravne: mame doma rotoped ale nevydrzim na nom slapat v kuse 30 min ako som pôvodne chcela, tak som vcera vyskusala postup ze 10 min rotoped, potom cvicenie na ruky a chrbat, zase 10 min rotoped a potom zadok a brusko a na koniec zase 10 min rotoped, môzem aj tymto spôsobom cvicit???

kwietok

Naomie ja sa venujem fitness uz 5 rokov, zacinala som ako moletka s celulitidou. Teraz uz celulitidu nemam, ale osobne musim napisat ze ma to stalo velmi vela usilia. Citala som si tento prispevok cely a 'mengele' ma pravdu, ide to velmi pomaly ale vysledok stoji za to.

mengele

Ale to nie je pravda naomie, ked si citala moj cely clanok, trenoval som 3 baby ktore mali celulitidu ... Ziadna znich uz ju nema .. ? aky dokaz este potrebujes ? maju ti zavolat ?