Idealny penis pre zenu

zjuzjika

prietel ma 17,5cm a tiez pri niektorych polohach musi davat pozor, lebo ma to boli alebo si podkladam ruky pod stehna.....

M26

penismanyack,
Podla toho co mi hovorila moja partnerka ,tak musim potvrdit tvoje slova...raz ked prislo na takuto debatu, mi hovorila ,ze mala 18-19cm a to ju bolelo, ze to stalo za hovno ten sex...velky pozor si museli davat.Jak som pisal, ja mam 16-17 a paci sa mi ,ze ked divoky sex tak divoky a nikoho to neboli, nikto sa nemusi ovladat, je pravda ,ze obcas sa stava, ze ked mi stoji fest a zasuvam uplne nadoraz, tak vidim aj na partnerke ,ze uz je to nadoraz, pri niektorych polohach si ma malinko strazi rukami na stehnach...

penismanyack

ked mas penis dlhy napr ...19,20centi, tak pri sexe sa neda ani cely zasunut, nemam pravdu?

neda sa ist nadoraz.... to je prijemne potom? ja som mala len jedneho, ten mal okolo 15, a vzdy isiel pekne nadoraz, to plieskalo, a sem tam, ked mu nejak viac stal a viac sa zväcsil, tak ma to bolelo..

cize z toho usudzujem, ze ked ma dlheho, tak sa neda ani poriadne sulozit, ved ked mi ho tam nenandá celkom, aj chlapec musi davat pozor aby ho nejako nerval nasilu..

M26

ja mam 16-17cm a som spokojny.Co je super ,ze je hrubsi, to si pochvaluje aj priatelka, ona je spokojna.A to ,ze niekto si mysli ,ze 18cm je malo tak je na cvokara :)

jajaja295

presne tak,vsetci chlapi maju pindy na baby ze ta je taka a ta taka a oni sami su nic moc a este ked maju maleho a kriveho vtaka a nic nevydrzia,kreteni ...

lola03

moj ma okolo 17 cm, a teda videla som uz aj vacsich a ti ma viac vzrusuju...a nech si kazdy chalan mysli ze on ma idealneho:D ... nikto nie je dokonaly

bubyna

kks toto neni mozne.... tak oni pindaju do malych prs, ze sa im viac pacia velke, potom do velkych pyskov, ze maju radsej male, potom do velkych zadkov, a neviem do coho, a ked zena povie ze ma rada velkeho tak to ju hned kazdy chlap posle do pi.. alebo jej bude este aj nadavat do ku..??? vy co ste..... zakomplexovanííí???? hahah..... mne sa pacia tie 18tky,,... to je tak idealne.... a tiez sa mi nepaci ked je tenky ako spajdla.... radsej hrubsieho....

sofiaaaa

hafeke obavam sa ze tie nadavky boli od chalanov ktori o 18 cm len snivaju...chlapci a byt vami babam ktore by si to s tymi vasimi krpcami neuzili by som hned nenadavala ze oni ju maju roztahanu-to len vy ho mate maleho ;)

btw pre mna je tiez idealny penis okolo 18 cm a co teraz som tiez roztahana kurva?? :D:D
toto ani neni mozne jak ste vy chlapi hrozne jesitni.....boh pomahaj tomu kto sa dotkne vasho ega