Rizikove tehotenstvo

Príspevok v téme: Rizikove tehotenstvo
ema26

Ahojte. Potrebujem radu. Od vcera som na rizikovm tehotenstve, som len v piatom tyzdni.Mam krce v podbrusku, od lekara som dostala lieky(Duphaston - dydrogesteron) bojim sa, ze mozu niak narusit moje dietatko. Tie lieky su na udrzanie plodu v maternici. Mal uz niekto s tymito liekmi skusenost... Poradte prosim...

vierka

pravda je taká...že si môj človek.A jedno nepochpím.každá tu píše niečo svoje,svoje pocity,svoje názory,a všade na každej téme sa nájde nejaký cvok,ktorý toho,tú dotyčnú ani nepozná,a vynadá jej ,mu do sýtosti.Dnes tu bola pri mne kámoška,a prečítala si to,a nemala slov.Len povedala toľko:veď tie kravy ti nesiahajú ani po paty.Tak neviem,či sa tu ešte niekedy vrátim na túto stránku.Ale má to asi nejaký význam.

pravda je taká...

a ked si žena praje dieťa aj v 20 a myslí to vážne, tak je to len jej problém, nechápem ako to môžete odsudzovať poniektorí...

pravda je taká...

ajka - no každý má svoje priority, ale odsudzovať niekoho, že má deti, ktoré chcel, to je blbé, možno ani nemáš vek na čítanie týchto príspevkov, nie to ešte na prispievanie do nich...??? netuším. ale ak sú toto tvoje priority- tí posúložení ženáči:-) ozaj sa nemáš čím chváliť... chúda.

vierka

Ajka22,to svrbenie by mal akože chytiť od teba?S cundrami môj manžel nemá nič spoločné.Sme spolu 8 rokov,a to spolu každý deń.Tak len súlož ďalej,ženatý,slobodný,všetko za radom.A prajem ti,aby si bola v živote aspoň raz skutočne šťastná.A nielen pri pohľade na peniaze a majetky.

vierka

Vieš,čo si myslím ja?že si obyčajná chudera,asi štíhla krasulka.A prachy som zdedila,predstáv si,to závidíš ,čo?a mimochodom,robíme aj manžel aj ja,a na to že mám deti,som neskutočne hrdá,a hlavne na to ,aké ich mám.A nulové ambície máš ty.A predstáv si,aká si ty dobrá veštica.Žijem na dedine a som na to hrdá.mešťankou by som v živote nechcela byť.

ajka22

A zijes na dzedzine a tie prachy si urcite zarobila ty, co? V dnesnej dobe chce mat skoro deti len zena, ktora ma nulove ambicie a jedine po com tuzi je valat si sunky doma. Chudak chlap, ktory na teba drie:))Sorry, ale s takymi, co si narobili deti za mlada, zenacmi, co maju male deti som toho uz posulozila. Tak ked ta bude dole nieco svrbiet, zbystri pozornost, mozno uz nieco chytil:) Urcite nemas postavu ako nejaka bezdetna krasulka a pocuvat tie vecne kecy o detoch nikoho nebavi. To je moj nazor a skusenost.

vierka

Petrana:tak za 1,ja som sa nadrbat nedala,pretože všetky deti sme si starostlivo naplánovali.Vidíš,každá máme iné priority.Ja za dosiahnutie niečoho veľkého v mojom živote považujem samotný môj,/náš/rodinný život.Dochovala som svokrovcov v 24 rokoch.A to dokáže v dnešnej dobe málokto.A čo sa týka dovolenky bez detí,to podľa mňa nieje ono.Boli sme aj tak aj tak,a viac by som bez detí nešla.A tiež sme zabezpečení,žiadne úvery nemáme,bývame sami a máme deti,ktoré sa nebudú hanbiť za "starých" rodičov.Tým nechcem nikoho uraziť,ale je to tak.Poznám také prípady,kedy sú deti schopné zaprieť svojich rodičov.

petrana

vierka, to sa vazne nemas cim chvalit, ze mas v 29tke 3 deti, prepac, ale ty si myslis, ze je to uspech? "Nadrbat" sa da predsa kazda. Dosiahnut v osobnom zivote nieco velke je o inom...Preco by tribitka nemohla otehotniet v 35ke? Je vela zien, co maju problemy aj v 20tke...Ja mam prve dieta ako 34 rocna, manzel ma 45, zijeme zdravo a mam za sebou aj slusnu karieru, stres ma clovek len vtedy, ked si ho pripusti...Do roboty pojdem, ked to uznam za vhodne, nakolko penazi sme si nasetrili dost, dom mame splateny...Dovolenka s dietatom a bez sa porovnat neda, je to o niecom uplne inom...

ema26

Mas pravdu Lea.V mojom okoli je plno zien ktore maju viac ako 30rokov a nemaju.Moje dve kolegyne ani nevedia otehotniet z toho stresu ktory maju v robote.Vsak kariera je prvorada, nie?! Clovek si uvedomi o co prisiel a co stratil, ked je neskoro.

lea

jasne, ze mas. kazdy ma svoje priority a nakoniec aj karieristky zistia, ze co z takej kariery, ked ich doma cakaju prazdne 4 steny..