Muž ma nevie uspokojiť

loo

asteri: hm ja somto brala,ze kaslem na to,ale kedon je vzdy -nonie chlap je isty tak uz ma to zacinastvat. Kolkokrat robi a ja pozeram proste alebo cakam kedy skonci.Je to zle,alenevedelasom mu povedat zeje slabucky ako caj aj ked sa snazi.

asteri

no tak mu to povedz, na rovinu. cim dalej to bude trvat, tym viac sa budete vzdalovat.
mne moj byvaly stale vravel, ze na mne sa narobi ako na kostole, ze mi to dlho trva, ale smiali sme sa z toho. a tiez, keby som nechcela, nepoviem mu to a tvarila by som sa, ze som stastna z polovicatej roboty.

loo

no skonci ked by este mal pokracovat, proste nevie tie spravne miesta. Ja z toh nic nemam vazne,a to ked chcem nieco mat musim sa dokoncit ked sa ide umyt. Je to dost divneale neviem skusali sme ajnoveveci alenejako mi tonevhovuje:-(

asteri

no tak tu pomoze len sa porozpravat.
nemusis mu hovorit, ze to doteraz bolo "o nicom", to by ho asi nepotesilo a nepovzbudilo. skus mu vsak navrhnut nieco nove, co myslis, ze by ti bolo prijemne a skusajte, nove predohry, nove polohy, nove miesta. aj pre neho to bude urcite zaujimavejsie. nepises preco ta neuspokoji, takze tazko davat konkretnejsie rady.