Ako otehotniet

kvietocek 20

Mam otazocku ako je to potom ked nesu tie plodne dni tak sa nestava ze zena otehotnie? Ci ako mam tomu rozumiet ci cez tie plodne dni sa to skor moze stat?

Ivka 1

Mám veľmi dobré skúsenosti s produktami na prírodnej báze.K tomu vždy radím nestresovať sa a využívať plodné dni.Tak tri dni pred plodnými dňami urobiť si prestávku v milovaní a cez plodné dni si naplánujte romantický večer so všetkým,čo k tomu patrí.

elka

V prvom rade nemysliet na to pri kazdom milovani, treba si to uzivat a nemysliet na to ci sa to podari alebo nie... Plodne dni su asi 11 az 15 den od mesnstruacie. V nemecku som si kupila v lekarni test vdaka ktoremu som si vypocitala svoje plodne dni. No otehotnela som vtedy ked som uz prestala dufat, uz som na to nemyslela a ani manzel s tym prestal. Isli sme na dovolenku do Grecka a bum... Mam rocneho Samka... Hlavne trebabyt kludni a uzivat si zivot ono to pride samo, ked na to nebudete cakat. Taky je osud.

mirusks222222

ahojte babenky aj mne by ste poraili prosim ako cim skvor otehotniet prosim plodne dni a kedy?kolko trvaju?

evvia

ked sa do teba vystrieka tak dvihni na 15minut nohy ,poznas telocvikarsky cvik "sviecka"no tak tak si dvihni nohy a panvu.pokial ste obaja fit tak s pocatim nebude problem a hlavne nezabudaj na plodne a neplodne dni.