Bolesť v podbrušku v tehotenstve

lea

Ahojte baby, ja som v 32 tt. (termin mam 23.5.) a v noci ma nehorazne boli v podbrusku. Cez den uplne v pohode, citim ako ma babatko kope. V noci vsak pocitujem tuto bolest,kvoli ktorej nemozem spat. Este ma napadlo, na sone mi povedali, ze babatko este nie je otocene, tak že či tieto bolesti nie su zapričinene tym,že by sa otačalo. K doktorovi idem až o 2 tyždne, tak sa najskor chcem spytat tu.

koťatko

Dobrý deň,
chcem sa spýtat som v piatim mesiaci tehotenstva a akurat dnes som mala bolesti v podbrušku neviem ci su to vajecniky co ma boli alebo co.Teraz je to v poriadku ani to tak necitim ale niekedy je to dost tupa bolest.Je to normalene v tehotenstve alebo nie?Od zaciatku som nemala ziadne problemy a ani som vobec nezvracala ako ine buduce mamicky.Ďakuje za odpoved

slnecnica2

ja som v 14 tyzdni tehotenstva.a mam obyvy ze nie je nieco v poriadku dostavam do celeho bruska krce trvaju asi tak 5 min ale su dost silne a potom prejdu.a tiez mavam silne busenie srdca ze si myslim ze mi hrude vyskoci a to aj ked v klude sedim.nemate s tym niekto skusenosti

martina3113

som tri mesiace tehotna a dostavam krce ale pret mesiacom som mala tmavohnedi vitok bola som v nemocnici tak beriem defaston ale niekedi napriklad zakaslem silno alebo kichnem alebo ked zvriaciam tak dostavam krc pod brusku ale taki ako bisom bola po operaci kto ma taki problem chodim kazde 2.3 tizne k lekarovi a robimi ultrazvuk tak hovori ze jeto v poriadku ale sa mam setrit a lezat diki za radu

jancecka

ja začínam tretí trimester, a bolesti v podbrušku, mierne ako pred začatím menštruácie mám stále, vraj je to úplne normálne, tak ak to nie je iná bolesť, bodavá s ružovým alebo tmavohnedým výtokom, nemám sa obávať, tak zrejme ani ty :D maternica sa zväčšuje, preto tie bolesti :D bolo mi to tak vysvetlené

majaba555

Ahojte,
som v 10 tyzdni a mala som tiez bolesti v podbrusku. potom to prestalo. ale prave v 10 tyzdni zacali znova. mate niekto rovnaku skusenost? nie su nejako neznesitelne ani to nie su krce. len taka mierna bolest.
Dakujem za rady a drzim vsetkym palce :)

jaja1987

Isabell ahoj,tak uz to mam za sebou,doktor mi povedal ze to bude tym ze sa mi roztahuje materica predpisal mi magnezium ze to uvolnuje krce tak dufam ze to pomoze,

isabella

jaja, ja ta uplne chapem, ja idem vo stvrtok na sono a tiez sa bojim zlych sprav, aj ked sa zda byt vsetko v poriadku, drz sa hlavne a pre istotu sa nenamahaj a lez, nech mas klud ;-)

jaja1987

Isabel Dakujem zajtra idem na poradnu tak to poviem gyn.len ja som taky bojko a strasne sa bojim ze mi povie nieco zle