ZIVOT BEZ LASKY NIE JE ZIVOT

Príspevok v téme: ZIVOT BEZ LASKY NIE JE ZIVOT
smutna_

mam 23. cely cas som tuzila a dufala, ze raz budem mat pri sebe cloveka, ktoreho budem nadovsetko milovat, ktory pre mna bude prvy a zaroven posledny, tuzila som po rodine, detoch, domove, skratka ze budem mat raz i ja svoje miestecko na zemi, pretoze v tom som videla zmysel zivota (aspon u mna to tak bolo). preto som sa nikdy nejak do nicoho nehrnula, nuzivala si len tak, aby som sa zabavila, ked som necitila nieco viac...ale doteraz som ziadnu lasku nezazila,vlasne ano - milujem cloveka, ktory ma vsak nema rad tak ako ja jeho. bol a stale je ten clovek o akom som vzdy snivala, az sa mi to nechcelo verit, ze taky v mojej blizkosti existuje. milujem ho z celej duse a to ma uplne znicilo. vytratil sa zo mna zivot, citim len prazdno, ovladol ma pesimizmus. v mojom okoli uz kazdy nasiel tu svoju lasku (sestra, brat, viaceri kamarati), kazdy zacina ist tou svojou cestou a ja mam pocit ze nemam ziadnu buducnost, ziadnu cestu, citim sa taka zbytocna... predtym som sa stretavala s kamaratmi dost casto, bola som relativne stastna, ale teraz uz je to len obcas. citim sa strasne osamelo a to ma ubija. stracam nadej, ze existuje niekto aj pre mna a ja pre neho =( a potom ma napadaju rozne zle myslienky...Pripadam si ako z inej planety, ze mam uz tolko rokov a som stale len sama...

hefa

smutna,ziadny pesimizmus,s usmevom ide vsetko lahsie a hlavne,nic netreba silit,ver mi,laska si ta najde,ked to budes najmenej cakat-aspon u mna,ked som mala 22 to tak bolo...a moja prva a stale ma viac utvrdzuje v tom,ze aj posledna laska je so mnou dodnes a ani neviem,cim som si zasluzila byt taka stastna...takze usmev a verim,ze aj tvoja laska si ta urcite najde:)

smutna_

moniqa, nie neboli sme spolu, je to kamarat. mame spolocnych priatelov no a nieco pred vyse rokom zacal s nami chodievat aj on.vzdy sme stravili da sa povedat svoj volny cas vsetci spolu (ako taka druha rodinka). no a ja som ho postupne zacinala mat rada coraz viac a viac. skratka ked som bola pri nom, citila som sa krasne, plna zivota, stacilo mi byt v jeho blizkosti. ale nic som nedavala na javo, nic som mu nepovedala, pretoze som vedela, ze asi by som u neho nemala sancu, aj ked obcas boli chvile a momenty, ked som mala pocit, ze sa mozno aj z jeho strany nieco deje. a leto som stravila v podstate s nim a jeho kamaratom, pretoze som si tu nasla pracu a ostatne kamaratky boli v zahranici. no ale, uz som z toho vsetkeho potom bola "chora" a tak som mu nakoniec povedala co pre mna znamena, ako ho vnimam, a ako ho lubim (vyhrali bohuzial emocie nad rozumom)

moniqa87

smutna, ja som celkom jasne nepocopila, ao to teda s tebou a s nim je... tak teda vy dvaja ste nikdy neboli spolu a ty po nom len platonicky tuzis? ak ano, potom by si nemala mat taky problem dostt ho z hlavy, lebo sa ti nijako nemohol dostat hlbsie pod kozu... horsie by to uz bolo keby ste mali vztah v ktorom by si bola stastna a on ta zrazu opustil... no viem porovnat, lebo som bola aj platnicky zamilovana a aj som mala vztah ktory dopadol katsatrofalne a poviem ti, ze zabudnut na niekoo s kym si boa stastna je horsie ako na platonicku lasku...
ale viem si ciastocne predstavit, ze ta to fakt trapi, lebo moja buduca svagrina je mtiez tak platonicky zalubena uz mozno aj rok domchalana ktory o nu nejavi ziaden zaujem a aj ked jej stale hovorim, ze neupinaj sa tak na neho, tak jej to moc nepomaha... neviem baby... tu sa fakt tazko radi...
no a to ze mas 23 omg, sak si este mladucka, niekoho si najdes, len musis oslobodit svoje srdce od nezmyselneho citu a mat ho otvorene pre niekoo kto tam niekde vonku na teba caka...

smutna_

problem je prave v tom, dostat ho zo srdca von. trva to uz nieco vyse roka, čo ho lubim. a pol roka, co vie o mojich citoch k nemu. čize uz pol roka chodim ako bez zivota, len prezivam. mam pocit, ze takeho dobreho cloveka ako je on uz nestretnem,tych prilezitosti je coraz menej a ja uz nemam silu a ziadne sebavedomie pomaly... teraz je to 1,5 mesiaca, co som ho nevidela a nie je den, co by som na neho nemyslela a neplakala. kebyze nie som cele dni stale sama, tak by som to mozno znasala o nieco lepsie. povedal, ze momentalne nema nikoho rad, aj ked priznal, ze jeho byvala priatelka pre neho znamenala vela. no ked bude s nejakym dievcatom, tak citim ze ma to totalne polozi, to je na tom to najhorsie...

vecernica

neboj to prejde.Hlavne sa odputaj od cloveka ktory ta nemiluje a ako vampir saje tvoju lasku.Cim skor to urobis,,ziskas novu krv:)Hlavane to bude strasne boliet ,to uplne odputanie sa je to ako chirurgicky rez za ziva, odstranenie nadoru , ale po tom sa zacnes liecit. Tu velku lasku najdes neboj sa..ja som ju nasla o 10 rokov neskor ako mas ty teraz rokov,,a medzi tym som mala vela zabavy z muzmi,,myslim aj lasok..Hlavne sa ho zbav. Kto ta nemiluje nezasluzi si ta.Niekto niekde na teba caka ale ty nemas volne srdce.

lolololo

Ved mas pekny sen, tak snivaj dalej, lebo ked stratis sny, stratis vsetko.
Taku peknu a zaroven poucnu vetu ti napisem:)
Zapamataj si, ze ta nikto nemoze urobit stastnou, lebo stastie moze prist len z tvojho vlastneho vnutra, lebo je vysledkom tvojej lasky!

mirabelka

nevesej hlavicku, ved si este mlada a na lasku nikdy nieje neskoro. uvidis, ten pravy si ta najde :) chce to viacej optimizmu do zivota a uvidis vsetko bude lepsie :)