vekovy rozdiel

asdfjklô

no ja poznam jednu holku, ktorá si v trinastich vysla na rande s 21-rocnym, ale proste ona bola taka, mala na haku. a poznala som este jednu babu, ktora v sedemnastich zacala chodit s 30-rocnym, ale to bola naozaj laska a fakt si rozumeli, a moznoze su spolu doteraz, to uz neviem...
proste zalezi od cloveka, od povahy... ale aj tak si myslim, ze taka strnastka rozmysla uplne inak, ako taka dvadsiatka. proste je to este dieta, nech je vyspela, ako chce, nech je skusena a inteligentna, ako chce...
ale mne osobne je to v podstate jedno, ked sa dvaja lubia a nenutia sa...

drakenko

Ak má dievča 14 a muž aj 20, tak sa môžu ľúbiť... Záleží aj na psychickej vyspelosti. Sex nemusí byť, láska sa dá predsa prejaviť aj inak. Ak by spolu nesexovali, tak prečo nie? To že to spoločnosť odsudzuje, je len prejav slovenskej zaostalosti.

Ale ak by 14 ročná spala s 20 ročným, tak je to samo o sebe trestný čin. A myslím že v tom prípade by ju muž naozaj nemiloval, išlo by mu len o sex. Veď ak by ju miloval, nechcel by s ňou spať v 14, také mladé dievča môže mať predsa len trochu fantazíjne názory na lásku a vzťah, čo ak by sa s ňou vyspal, zistil že to nieje ono a rozišiel sa s ňou? Dievča má traumu možno ja na celý život...

www.

tinushqa007,mam sesternicu,ktora ma 13 a neviem si ju predstavit ako by mala o rok fungovat s niekym kto ma 27,podla mna taky muz nieje normalny,je to neporovnatelny rozdiel

tinushqa007

nemusi mu vzdy ist iba o sex, mozu sa obaja lubit. co je zle na vztahu 14 a 27??? nic, len problem z moralneho hladiska....ale co je silnejsie??? nazory a moralka alebo city???

lolita22

a ked spi 28 rocny chlap so 16 rocnou dievcinou ide mu iba o sex! ziadna laska v tom nie je... to je iba namyslanie!

lolita22

to je zriedkavé takyto nazor a hovorí sa ze cím je zena skusenejsia a vyspelejsia tym ma jasno vo svojich citoch a ked je vtedy volna tak nechce kadejake hovado alebo niekoho kto nevie co chce.(nazor na predch. prispevok) a nazor na tému? ked ide o lasku tak nie je co riesit. Ale kebyze si predstavim ako nejaky chlap spí s mojou 14 - rocnou dcerou tak do toho zakrocim! - nikdy!!! ( nemam deti ale v tom som si ista -) to plati aj pre 15 a 16 rocné - moze sa vselico stat a co keby ze otehotnie - treba brat aj nasledky za svoje ciny o com pochybujem ze to 14 rocne dievca alebo 15 rocné dievca dokaze!

:)))

ja mam 17 a priatel ma 21 a sme spolu rok a pol a on mi vzdy vravel ze chcel mat taku mladsiu z toho dovodu ze si mysli ked je dievca z tych mladsich tak ze su jej city uprimnejsie ako u strasich :)

Deee

Lebo sa o tie kocky rodicia boja, su predsa len mladucke. Ak uz ma kocka vek okolo 20 a partner aj o 10 viac rozdiely uz nie su take markantne a nehladi sa na to az tak zvrchu...Je to aj o vyspelosti partnerov, cim su starsi tym menej prekaza vekovy rozdiel.