Aké ženské meno sa zdá mužom najviac sexy

Mercik

Zdravim.Ja sa volam Mercedes.Vela ludi mi meno pochvali,kratsie som odmalicka Merci s makkym i ano :-) ... ale mne sa velmi paci meno Sara alebo Viktoria ...a meniny mam podla nemeckeho kalendara 24.9.

VveronikaA

mne sa celkom paci moje meno..ale paci sa mi aj Katka,Bianka...
a z chalnov bezkonkurencne Tomáš, uz len niejakeeho najst :D ale aj napr. matus atd. je pekne :)

millli

Pre s a alzbee,ja s celkom chapem, mne tiez odlakala a odlubila jedneho byvaleho jedna mrcha. Akurat, ze ona sa volala Erika. Odvtedy nenavidim meno Erika, hoci viem, ze Eriky su a poznam aj normalne zeny. Pozvania na kavu, potom k nej domov a zrazu sa od inych dozviem, ci poznam nejaku Eriku, ze ide po mojom, uz byvalom, a bali ho, nenazurili by ste sa?

lost

Mercedes is a girl's name of Spanish origin, referring to a title for the Virgin Mary, "Our Lady of Mercy."

Means "mercies" (that is, the plural of mercy), from the Spanish title of the Virgin Mary, María de las Mercedes, meaning "Mary of Mercies". It is ultimately from the Latin word merces meaning "wages, reward", which in Vulgar Latin acquired the meaning "favour, pity".

lost

Mozno sa tie mena pacia prave preto, ze sme niekedy videli niekoho velmi "sexi" a nejak to v nas zostalo :))
meno + ta postava/clovek/osobnost
a mozno nie.

Naprilad mne toto dost prekaza, lebo niekto povie nejake meno a hned sa mi zjavi pred ocami nejaky clovek (nie halucinacie, ale len spomianka ci take nieco)

library.thinkquest.org

Ale z priezviska je zatial co som sa stretol bolo najkreajsie asi LeBeau.

Ferrari a Lamborghini tiez by bolo zaujimave :D

Kazde jedno meno je pekne do takej miery, do akej je pekna aj ta osoba nesuca to meno (nie len zovnajsok), podla mna :P

wewerica

mnooo...ja sa volam Veronika a toto meno sa mi velmi luuubi... ale neznasam ked ma niekto vola Verona ,je to arogantne...a nepekne...mne sa najviac pacia mena:ženske-Elizabeth a mužske-Thomas