Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

barbinka

mne tiež nestačí sa iba pozerať. mne more aj pomáha. teda hlavne ešte keď som mala mandle.
však ty krishka sa budeš asi odtiaľ vracať a ja tam akurát pôjdem.

krisha

js zboznujem kupenie sa, ale jaked nam nevyjde pocasko, nejak sa z toho nezblaznim. Mna to pozeranie ukludnuje a to teraz potrebujem:-D

krisha

to je potom fayn, aj ked u nas su predpovede rozne, na jednej stranke krasne slnecno cez week, na dalsej zamrecene, na dalsej burky...takze na predpovede sa nespolieham a necham sa prekvapit. Nech bude ako chce, more zboznujem a dokazem sa nan divat cele hodiny:-D

jancecka

ako čoho? čo ja viem? idú mi pozerať či nemám nejaké skryté cysty a zrasty takže asi maternice, nie? ja som otrtúlená, všade u doktorov mi všeličo vravia a ja som si neni schopná to zapamätať

barbinka

no krishka neviem presne, ale skôr by som išla do mestkého tesca, to je ešte taký komunistický obchod. inak nič moc ma nenapadá. ja som v Pule bola, keď som bola malá. to je na Istrii, tak rátaj s tým, že tam bude také počasie ako tu u nás.

krisha

vo stvrtok vecer odchadzame a kedy sa vratime netusim. Uvidime ake bude pocasie a ako sa bude pacit. Ideme niekde do Puly, tam som este nebola. A nevies kde je taky stasri obchod so sportovymi vecami? Lebo nechcem tu obycajnu nafucku za stovku, taku mam, zoberiem si ju so sebou a hned ju tam necham. Tu latkovu by som chcela na doma.