Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

jancecka

:D ale nie si :D len nie si naučená :DDDD ja mám v januári, posledného, ubehne to ako voda :D dúfam že dovtedy sa mi podarí otehotnieť :D

barbinka

haaaa. ty máš kedy presne? inak zasa som bola v noci sama. sestra sa zasa vyparila. ma to štve. ja som jaký strachoprd, čo?

jancecka

fajné fajné :D mňam dala by som si :D inak barbi, nebudem tu v piatok, čiže ti prajem veľa zdravíčka, šťastíčka a lásky :D

barbinka

ahojte dievčatá. tak my sme mali poradu a ešte som bola teraz na obede.
dnes by som chcela z roboty ísť sa ostrihať. ten len podstrihnúť, aj ofinku a potom aj niečo nakúpiť, nejaké suroviny na piatok. mám totiž narodeninky a príde mi už priateľ z chaty, tak by som chcela nachystať nejakú fajnú večeru + tortu. myslíte si, že je fajn zapekaná cestovina so zeleninou a syrom?

barbinka

ahojte dievčatá. tak my sme mali poradu a ešte som bola teraz na obede.
dnes by som chcela z roboty ísť sa ostrihať. ten len podstrihnúť, aj ofinku a potom aj niečo nakúpiť, nejaké suroviny na piatok. mám totiž narodeninky a príde mi už priateľ z chaty, tak by som chcela nachystať nejakú fajnú večeru + tortu. myslíte si, že je fajn zapekaná cestovinou so zeleninou a syrom?

jancecka

ahoj a pekné upratovanie :D ja idem mať aj naďalej divné pocity v žalúdku zo zajtrajšej operácie :-)

Barbi, ty si tu dnes neni? máš dovolenku?

jancecka

no tak to už je na inej úrovni :DDD ale teraz ti musí stačiť svetlo žiarovky :D a vodička akurát tak vo vani :D