nejaké rady na domáci peeling?...som chlapec a mám 17 rokov.

Príspevok v téme: nejaké rady na domáci peeling?...som chlapec a mám 17 rokov.
lolito :p

Chcem sa opýtať...mam take fliačiky po tvári po akné lebo som si ich vytláčal ked sa mi robili ale teraz už sa mi ani nerobia....a počul som že peeling je na také veci že sa mi zošupe koža na tvári a pod nou bude nová ... tak počul som zatial sol s vodou .... to može zabrať a nechcem si kupovať peelingy z drogerii som chlapec tak preto nie....poradte este nieco takeho....:)

[zruseny12]

nie sak normalne,mletu kavu-zrniecka nasypes do medu a rozmiesas,alebo do kremu...je to velmi jednoduche,,tiez to mam len z casopisu,ale aj skusala som to...ale daj len trochu kremu aby si vela nenamiesal,a potom ,co s tym ja som to robila aj synovi...taky peeling...

lolito

zmieša sa to tak že do medu dáš zopár kavovich liziciek kavy a zmiesam to...a tym potom riadne vysuchas tvaar....

[zruseny12]

mozes kludne aj med z kavou,ved to nie je nic take,len neviem ci pri prvom peelingu to budes mat take ako ty ocakavas...ale urcite bude lepsia ta plet...

lolito

MOHOL BY SOM SKUSIT MED plus KAVA ???? LEN TAK TAKE JAzvicky mam na jednej stranke tak ci by som to nemohol skusit že riadne vysuchat nek dam dole tu kozu a oplachnem to vodou potom...a zajtra bude nova koža tam čistáá :P .. uskodit mi to nemoze však???