nejaké rady na domáci peeling?...som chlapec a mám 17 rokov.

Príspevok v téme: nejaké rady na domáci peeling?...som chlapec a mám 17 rokov.
lolito :p

Chcem sa opýtať...mam take fliačiky po tvári po akné lebo som si ich vytláčal ked sa mi robili ale teraz už sa mi ani nerobia....a počul som že peeling je na také veci že sa mi zošupe koža na tvári a pod nou bude nová ... tak počul som zatial sol s vodou .... to može zabrať a nechcem si kupovať peelingy z drogerii som chlapec tak preto nie....poradte este nieco takeho....:)

lolito

a pomahalo ti to alebo co sa ti robilo z kožou??? po tej kave...a nemozem kavu dat s vodou alebo s dacim iným??? ked nepouzivam kremy....a preco ta to prestalo bavit ?

[zruseny12]

sak prave, ze kava je hneda,a tu kavu len rozmiesas z kremom,das na tvar a suchas to po tvari,ale jasne ,ze nie dlho,ako uznas za vhodne,len aby si nezosuchal az do kosti :)))).........ja som to robila,ale prestalo ma to bavit...po tom je pokozka do hneda...

lolito:p

a ked chodim do solarka kvoli opalenej pleti tak aj ta opalena pokozka mi zide potom z tvare??...a tou kavou ako potom????

lolito :p

idem teraz sa osprchovat potom dam tu sol z vodou natriem na pleť a chrabát kde mam take fliaciky po akné ... a zmyjem studenou vodou zase????...a večer možem to istéé alebo ako??? ... ak tto nezabere tak pojdem ku koznej už :P

[zruseny12]

a este jedna vec,za to, ze si chlapec sa nemusis hanbit kupovat si veci v drogerii,ved mas plno muzou, co chodia aj na kozmetiku,dnesnej dobe je to normalne...a ten piling sa robi tak ze si ho natries na tvar a suchas...ale,je by som na tvojom mieste isla aj k odbornicke k nejakej kozmeticke...a nie je to ziadne hanba ani pre chlapca...ak mas na to,tak ja by som ti odporucala zverit sa kozmeticke,teraz maju take vselijeke metody na vyhladenie tvare...

[zruseny12]

ja som niekde citala,ze aj kava je dobra na piling,zmiesas si kavu z dennym kremom a mas piling,alebo decka krupica...sol sa mi zda dost drasticka,nie?/ale je to len moj nazor/....

lolito :p

a to len natrieť na pleť ci aj dako vmasirovať abo suchat abo co ?? ...ja cem hlavne aby mi zmizli tie flakyyyyy :(

shagya

si chlapec preto si nechces kupovat peelingy v drogerii?:D...a to preco prosim ta?...akoze sa ti to zda babske alebo co?..ak je to tym tak ti poviem ze moj kamos ma 17 tiez a kupuje si v drogerii normalne veci na plet cize to je uplne bezne..
ale ak chces nieco domace ja si miesam sol s olivovym olejom..pokozku to vyhladi a je to zdrave..