---------CHUDNUTIE----------

Príspevok v téme: ---------CHUDNUTIE----------
LiLinka_x

cawiq..mam 15...170 cm, mala som 73 kil a za dva tyzdne som schudla 4 kila..potrebuem schudnut este dalsich 9 do konca juna..lenze teras idu tie kila dole ovela tazsie ako prve dni..:((..us nemozem viac obmedzit jedlo bo us teras jem velmi malo..:(..prosim poradte mi nieco ako chudnut rychlejsie..nejake cviky na brusko, stehna a zadok alebo nieco..pls..dakujem mocinky..:)

zwedavus

takze chudnut by si nemala vobec, kedze si este vo vyvoji.. treba len poupravovat svoj jedalnicek a zamerat sa skor na pohyb.. neviem co myslis, ze uz teraz jes dost malo, ale radim ti s takymito "dietami" prestat a to okamzite, lebo jednak taketo "dietky" maju uplne jojo-efekt, dalsia vec, lahko sa stane, ze sa z teba stane anorekticka, ked zacnes cim dalej tym menej jest.. a je logicke, ze spociatku isli kila dole lahsie ako teraz.. takze by si sa mala trosku spamatat, ZIADNE diety, poriadne si uprav jedalnicek, zarad do neho vela ovocia, zeleniny, pit vela vody, menej sladkosti, viac celozrnnych peciv a hlavne vela pohybu.. tem o chudnuti je tu nespocetne vela, skus dake postudovat a cvikov je na nete neurekom, tak ako aj tu na zdravi, napriklad -odkaz odstránený- a neviem co ine.. len treba aj trosku pohladat..