Bolesť po masturbácii

Príspevok v téme: Bolesť po masturbácii
ajajajaj

Zdravim ludia mam na vas taku otazku,ked som masturboval a potom som si ho masiroval a potom mast a zas masiroval,proste robil som take prestavky medzi tym a takto som to robil nejaky cas.A ku koncu ked uz isiel vyron(ked som striekal) tak ma zacali dost bolet vajca a pod bruchom a ten vyron vyzeral skoro jak voda ale so semenom.Vajca ma boli na dotyk momentalne.Pod bruchom ma uz neboli.Neviete ci to je tym ze som to predlzoval alebo cim?Poradte pls.Dik

melo

cauko ako mam vediet ze sperma je zdrava ked raz je riedka raz ma hnedkaste sfarbenie neohrozujem tym priatelku alebo ...co ak nebudem moc mat dieta

matko354

Neboj to bude v pohode!! To mavam aj ja!! Ked som dlho vzruseni a nepride vyvrcholenie, tak ma nenormalne bolia vajcia. Potom sa spravis a tak do hodinky to je uz OK

casper

cawte cel by som poradit mam problem stym ze mam ako keby obite lave vajco mam tam ako keby ece nejaqy kusok pomimo toho nikdy som si to nevsimol mozno to mam aj dlhsie ale nevsimal som si to ale mam stoho cudny pocit bojim sa ze budem musiet ist ku doktorovy a priatelku neviem ako odradit od toho aby na to ani neprisla co si myslite ?

moro

aj ja mam podobni problen ked som siel spat tak bolo vstko ok ale ked som sa rano zobudil tak ma bolelo lave vajice nie moc da sa to vidrzaz ale je to neprijemne a bojim sa . A este dodavam ze vecer pred spanim som nemasturbouval

cestovatelqa

No chlapci, mozem vam iba povedat, ze ked som bola s chlapom ktory uz velmi dlho nemal sex a vyfajcila som ho,tak tiez pocitoval takuto bolest. Podla mna to je asi len "ulavou". Aj ked sa vzrusil a nestriekal tak ho to potom bolelo,ale ked to uz vyslo von, bolo dobre. Jednoducho netreba dlho zhromazdovat material:D pravidelny sex a vsetko by malo byt o.k

luky000

Presne to mam aj ja ked si vyhonim viackrat po sebe tak ma bolia vajcia a pod bruchom ale uz ma to ani nesere uz som si zvikol.

hugoleal

ja ked predlzujem tak mam viac semena, a kus a riedsie, ale s tou bolestou to asi poznam , niekedy ked vyhonim viac krat denne tak po vystreku tak nepriemne bolia semeniky, ale netrva to dlho max dve hodiny ale da sa to vydrzat