po akom čase chodenia ste maly prvé bozkávanie, prvý sex

Kika:)

Pawlu neriešte nevie čo hovorí, asi má niáku duševnú chorobu:D
No a stalo sa, že som sa boskávala s chalanom skvor ako som sním začala chodit, ale sex som mala zatial len s jedným ato po 3 mesiacoch vztahu...

pawla

Prwy raz som sa wylizala s xalanom na prwom rande, ked som mala 13 a on mal 16, najprv petting, palcowacky, oraly a po mesiaci aj prwy sex.

derdiedas

Ja mam taky bezny "scenar"
Najprv nieake to zoznamenie, par krat rande a ked preskoci iskra, tak pusa :) ( cca ak vse klape tak na 3 rande )
a pak prvy sex ? Zalezalo od partnerky , min 3 tyzdne, max nieco cez pol roka !

derdiedas

natalja : Archaniel Gabriel je king :) Vychovali ho v komunizme s tym, ze dobra zena je iba ta, co mu mamicka najde :D Tak mladej zatial sedi za PC a ohovara to, co by chcel, ale nema ...

natalaja

archanjel gabriel:...takze myslim si ze chalani nemaju pravo hovorit o babach ako o stetkazh kurvach a podobnych narazkach...nechapem co by ste bez nas robili...mozno sa ti zda ze sex na 1.2 rande je prilis skoro ano myslim si aj ja ze je to skoro a myslim ze si to mysli vela ludi ale pozrime sa kazdeho vec je kedy kde ako a po akom dlhom case chodenia..mozno je to preto ze si este sam s nikym nespal a zavidis alebo aj neviem..ja som tiez s nikym nespala priznam sa ved som este dost mlada a uvedomujem si to...no ty nemas pravo sudit dievcata ktore si to neuvedomuju alebo to chcu...proste chcu tak chcu...nechaj ich zit ved ani jednu z nas tu nepoznas...tak neviem co tu riesis..a s tymi gynekoloogickymi problemami si zabil...akoze :D...dost od veci nemyslis???..baby a vy sa nedajte nikto kto nas nepozna nema pravo hovorit o nas resp.o vas ako o stetkach a kurvach...

DM4ever

Ja som svoju prvu pusu od partnera dostala po 2,5 roku co sa pozname. Ked ma pobozkal, dali sme sa vlastne do kopy. Sex sme mali az po 7 mesiacoch... cerstva 18tka som bola vtedy :) nelutujem to.Dnes sme spolu rok aj 7 mesiacov.

dianqaa

ja som sa so svojím priatelom prvykrat bozkavala asi po tyzdnoch co sme spolu zacali chodit vonku to sme spolu nechodili ... mala som vtedy 16 a bozkavala som sa prvykrat ale mne sa to velmi pacilo a bola som rada ze to bolo prave s nim ... asi tyzden po prvej puse sme sa pohadali a asi 5 mesiacov sme spolu nic nemali a ked som si konecne zvykla bez neho tak sme sa znovu dali dokopy .... prvy sex som mala takisto s nim asi po 9 mesiacoch co sme sa dali znovu dokopy ....... teraz mam 18 sme spolu este stale a to je uz rok a pol pomaly =))

dianqaa

ja som sa so svojím priatelom prvykrat bozkavala asi po tyzdnoch co sme spolu zacali chodit vonku to sme spolu nechodili ... mala som vtedy 16 a bozkavala som sa prvykrat ale mne sa to velmi pacilo a bola som rada ze to bolo prave s nim ... asi tyzden po prvej puse sme sa pohadali a asi 5 mesiacov sme spolu nic nemali a ked som si konecne zvykla bez neho tak sme sa znovu dali dokopy .... prvy sex som mala takisto s nim asi po 9 mesiacoch co sme sa dali znovu dokopy ....... teraz mam 18 sme spolu este stale a to je uz rok a pol pomaly =))