Solarko

moncika

no ja by som urcite svoje zdravie neriskovala kvoli solarku.ale je to kazdeho osobna vec.ale ked ti v nom bude zle,odpadnes alebo sa vyhadzes cela tak sa potom necuduj

alora

Uz ste niekto boli v solarku ked ste uzivali antibiotika? Viem ze sa to nesmie ale ja to risknem pokial to nie je zivot alebo zdravieohrozujuce.

nina30

CHodievaj 3 x do týždňa max. po 6 minút, neskôr 10 min. Hlavne sa natieraj, ak Ťa na riadnom slnku dobre chytá tak po 4 raze už budeš mať farbu. Hlavne ber betakaroten - do solárka, dá sa kúpiť v lekárni, predídeš tomu aby si to o 10 rokov ľutovala.

......

boze to som myslela len obrazne.chcela som tym povedat ze to ti nikto nepovie ze kolko krat presne je potrebne ist do solarka aby bolo nieco vidno.ja som chodila zo zaciatku 3krat po nejakych 7 min. a potom som stale chodila po 10min.tak raz do tyzdna-bolo to turbo a bola som tmavsia tak po 5raze a to mam taky normalny typ pleti ani nie biela ani tmava

....

o solarku tu uz bolo pisane najdi si starsie temy.to zalezi od typu pokozky.niekomu staci ist 2 krat niekto musi 15krat