Aká je vlastne liečba na ťažkú chudokrvnosť?

Príspevok v téme: Aká je vlastne liečba na ťažkú chudokrvnosť?
irmuška

Dobrý večer, mohla by som sa Vás opýtať, akou formou sa lieči ťažká chudokrvnosť, pretože moja mamička už 10 dní leží v nemocnici,zabsolvovala vyšetrenia:gynekologické,pľúcne,gastro,vyšetrenie konečníka, sono brucha, dostala 2xtransfúziu krvi. Liečbu inú nedostala. Stále má ale zlý krvný obraz.Je na to nejaká špeciálna liečba? Prosím odpovedzte mi.Lekári nevedia zistiť, z čoho to je. Ďakujem veľmi pekne.

barbinka

aloe: už si s tým trápna. Uvedom si, že toto nie je stránka o predaji tvojich produktov. keď chceš predávať, zaplať si reklamu. sa môžeš hanbiť, že sa chceš priživovať na problémoch druhých. si úbohá.

Ivka 1

Olaa samozrejme,že nielen s aloe. Sú aj
iné doplnky výživy na prírodnej báze,ktoré pomáhajú zlepšiť krvotvorbu.
Niekedy si telo nedokáže zobrať z potravy železo či iné minerálne a stopové prvky. Potrebuje nosiče,ktoré tomu napomáhajú.

///////////////

transfuziu dostala, lekari musia zistit co je pricinou.vnutorne krvacanie vylucili, a ako je to s jej kostnou drenou, slezinou..?

RNG

Moze ist aj o oslabenie a docasne poruchy travenia.
Niekolko z mojich pribuznych po sedemdesiatke preslo cez take fazy, ze sa im proste netvorilo dost cervenych krviniek.
Extra zelezo(forma proteinovy chelat), B-6, B-12 a kyselina listova, vitamin C a nejake bielkoviny a enzymi a za mesiac mali vzorny krvny obraz.
Nuz ale to bolo len oslabenie tela, kde potrebovali trochu extra potisnut(nastartovat).Inac ked sa z toho dostali, mali niekolko rokov pokoj

ifka

zrejme ide o nejake onkologicke ochorenie.vysetrenia zatial neodhalili ake.mala by si zistit,ci jej vysetrovali onkomarkery.a ake boli vysledky.

jablonka

zavisi od priciny anemie, tych moze byt viacero. po pricine vsak musia patrat osetrujuci lekari.
kazdopadne vsak pomoze doplnanie kyseliny listovej, B 12, vitaminu C a samozrejme zeleza.

Najčítanejšie články