Testy pre ucebnicu New Headway?

Aida kov

Ahojte nemate nahodou testy New Headway Intermediate.. modra kniha je.. surne by bolo.. dakujem vopred..ked daco tak na kovacs.aida@azet.sk .Diky

anita20615

Počúvajte nemá niekto testy pre New Heaway Pre-Intermediate???ked áno, vtedy neviete mi poslat???je to velmi dolezité aby som mala, lebo ja z angliny nič neviem, vopred dakujem, email : anita20615@azet.sk

Dakujem, :D

Paťuššik

Ahojte.. prosím vás pekne nemá náhodou niekto z vás testy pre New Headway Pre-Intermediate the THIRD edition? Bola by som veľmi šťastná ak by ste mi ich poslali..vopred ďakujem :)na mail :)

simčatko

keby niekto chcel mam testy na NEW HEADWAY PRE-INTERMEDIATE the TRIHD edition.. napiste na cumlicek 2323@azet.sk keby nieco :)

karki:D

sewas Monulienka,keby si mi poslala test z 8 lekcie kniha pre intermediate,tak ja ho vyplnim s kamosom on vie supis po angl. a ti poslem zajtra...

Monulienka

no ja mam testy na knihu.. new headway.. pre-intermediate.. ked niekto chce nech napise na e-mail- monuliiiiiienka@centrum.sk.
ale su to len testy a ja potrebujem odpovede ak neikto sa najde co za test by vyplnil odovede tak dam . piste.dakujem