Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cebion kvapky

Príspevok v téme: Cebion kvapky
dd

Ahojte!prosila by som tie, ktore mate skusenosti s cebion kvapkami o radu..dcerka, 10mesiacov, mala horucku a raz mi zvracala, boli sme v pondelok u doktora, dal nam len paralen a odporucil cebion, ze ak ma jarny nedostatok vitaminov..tak som kupila cebion kvapky, dala som jej ich dnes 4.krat ale spozorovala som, ze ma takmer na celom telicku - brusko, chrbatik a tvaricka - scervenale fliacky..mate s tym niekto skusenosti?ze vam takto zareagovalo dieta na tieto kvapky?inak ma uz 3den "dietu", lebo mala aj hnacku, takze papa akurat ryzu, zemiak, mrvku, banan, a pije detsky cajik.s tymito zlozkami potravy nikdy nemala problem, naopak ich vzdy dobre znasala, takze myslim, ze z toho to nebude..vopred vdaka za rady!

jarica21

Zliana poviem ti, že v materskom mlieku nejaké vitamíny sú, ale napríklad vitamín C to dieťatko nedostane v mlieku v takom množstve akoby jeho imunita potrebovala ako vyžaduje ;)

zliana

...tiez si kladiem tuto otazku...a najhorsie je ze ani len by mi nezislo na um ze male dieta moze mat problemy s imunitou...ze tymto budem musiet sa trapit...s kojenim a takymito vitaminami je to ako?...je to v pohode?...

ingara

Skus sa na to lekarky opytat...Ta nasa mi povedala, ze vitamin C je co sa tyka imunity alfou a omegou, ze ma na tieto veci obrovsky vplyv a ani nahodou netreba taketo vitaminy u deti zanedbavat...

klaudusinka

- dievocka -
- tak z kade máme vedieť takéto veci, keď nikdy predtým sme sa s tým nestretli? - nemuseli sa nejako tým trápiť a to riešiť? - mne ani len nenapadlo, že by vitamín c mohol nejako vplývať na imunitu

lulina_majerova

to teda áno :) celé zdravie sa buduje od mala, to znamená, že aj tá imunita, aj rôzne iné veci, preto keď nezakročíme v detstve, keď nepodporíme to zdravie, tak potom neskôr už môže byť neskoro a bude to celé ešte dlhšie trvať

dievocka

lulina človek si neuvedomuje, aké je dôležité budovať imunitu už u malých detičiek, aby aj v budúcnosti, aj keď budú starší, aby tú imunitu už mali vybudovanú :)

lulina_majerova

neviem, či tu je zrovna nejaká finančná pomoc na mieste, skôr by som povedala, že tu treba pomoc pri budovaní imunity, takže tomu asi moc ty nepomôžeš ;)

daniellafinancia

Sme inštitúciou, ktorá poskytuje finančnú pomoc všetkým mimoriadnym ľuďom a potrebám peňazí, čestným ľuďom, ktorí skutočne potrebujú. Ponúkame úvery od roku 2000 do 7 000 000 €. Pre všetkých ich môžete kontaktovať v akejkoľvek dôvere v našom e-maile: daniellafinancia@gmail.com alebo whatsapp: 001-484-831-7681
daniellafinanzia.over-blog.com
Ďakujeme vám za pochopenie.

dievocka

áno áno, vitamín C je dôležitý pre imunitu, preto, keď telo bude mať mizivé percento vitamínu C, tak tá imunita zrejme v najlepšom stave nebude ani len zďaleka :/

chuanka

Veru áno, podstatné je aby dieťa malo dostatok vitamínu C, pretože ten vplýva na mnoho vecí, ako je napríklad správne fungovanie nervového systému, psychiky, imunitného systému a taktiež, čo si myslím, že je veľmi dôležité, že vitamín C prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy :)