mam AIDS

neillinka

Teraz si poplietla ty mna.To s tymi tabletkami si myslela vazne? Tabletky ta nechrania pred prenosom pohlavnych chorob,ale pred otehotnenim.A nemam pocit ze pocatie dietata a nakazenie partnera AIDSom je to iste?Mam pocit,ze cela tato tema je absurdna a ze si z toho len vacsina z Vas robi srandu.A ak nie,tak je asi dost dolezite za zamysliet nad tym,ci ludia co tu pisu a hlavne gulometka,uz su zrely na sexualny zivot.Ale to asi vacsina z tym,co tu kladie otazky este nie je.

Volumka

Pre pána kráľa, jasné, že nepomáhajú ako ochrana, pomáhajú ako ochrana, ale ináč, aby si ty neotehotnela. Nerada to hovorím, ale ak si mala s partnerom pohlavný styk a nepoužili ste kondóm, je dosť vysoko pravdepodobné, že aj on dostal vírus HIV...

gulomet

a to si mam kupit aloe mast???? a natierat???? ci pred sexom aj partnera natret??? a on to nevie......a to tabletky nepomahaju ako ochrana???? ste ma poplietli :((

Volumka

chcete mi povedať, že doteraz vedci nenašli žiaden liek na AIDS a nejaká baba prišla na to, že aloe to vylieči? ako nič v zlom, bola by som síce rada, aby to bola pravda a ľudia nakazení touto chorobou sa vyliečili. Ale je to neuveriteľné...

stara puska

nooo, to si katka mysli, ze vylieci aids pomocou aloe. na teme mam aids, v sekcii choroby vseobecne nukala ivetke pomoc.
tak je nacase vyskusat to, nie?

no gulomet, mne keby partner oznamil, ze ma aids, tak by som zacala premyslat, ci nedoslo k prenosu, dala by som si urobit testy na hiv a zrejme by som sa vyhybala moznosti nakazy.....

zrejme si z nas strielas, ale vo vseobecnosti, partner by mal byt informovanych o vsetkych zavaznych skutocnostiach tykajucich sa zdravotneho stavu, nemyslis? hlavne, ak je to zalezitost, ktora sa tyka aj jeho.

nashira

Ja si myslim ,ze mam dnes vidiny a zda sa mi to vsetko tu neuveritelne.Ak ten aids naozaj mas tak si to prosim napis na celo,lebo ludia s ktorymi sa pohlavne stykas by to mali mat na ociach.Hlavne ,aby sa ti pri bozkavani nepustila krv zo zuba ,alebo nech ta neposkriabe milovany v navale vasne,lebo by to nemuselo dobre skoncit....vsakze

stara puska

nehovor mu. na inej teme radila katka liecbu aloe. tak za skusku nic nedas, mozno ti zaberie a on sa to ani nedozvie. myslis, ze s tebou bude chciet spavat, ked sa to dozvie?
potom sa ozvi, ci pomohlo aloe. :-)