Plač pri orgazme-sex

skipi78963

Tiež som to zažil že moja priatelka zažila svoj prvý orgazmus a začala plakat a potom smiat sa...a deje sa to stále ked dostane orgazmus. To milovanie je oto viacej emotivejšie a je to super :)

nikavero

neviem,ako je to s placom pri orgazme,ale viem, ako po nom. vola sa to tzv. syndrom PCT- post coital tristesse, co doslovne znamena smutok po sulozi, sposobuje ho prolaktin, nase telo ho vylucuje po orgazme ako protilatku hormonu dopaminu, kt sposobuje sexualne vzrusenie-pokial sa ho vyluci viac, vyvolava to u nas pocity melancholie.mne sa to uz tiez parkrat stalo,proste na mna ktratko po orgazme prisiel plac. som rada ze mi nesibe, ale ze su to hormony:))

názor

mala som tiež taký pocit na plakanie, pretože som zažila krásne milovanie...Niekedy som mala aj slzičky na krajíčku, no priateľovi som nič nepovedala, lebo som si myslela, že to nie je normálne

lilianka.bubusik

no moj,tak si fakt dobry,mne sa to stalo 2x ze som nevedela preco ael som skoro plakala a hend na to smiala,no a nedokáze kazdy chalan toto takze......respect

dawn

ahojky...no ja neviem..ale mne to zacne byt uuplne prijemne ze och..a potom am to zacne steklit a potom sa len smejem...hehe...