dlhe,krasne nechty a starostlivost o ne

tiktak

mne sa nechty strasne stiepili... teraz si ich vzdy vecer pred spanim natriem olejcekom z Ryoru na nechty na nechtovu kozticku, trosku si to vmasirujem a idem spat... a kupila som si bezfarebny lak na stiepajuce sa nechty od manikérky, ona ma taky specialny a to mi pomohlo... dokopy ma to stalo asi 230 sk a nechtiky mam konecne pekne a pevne!! :))) a aj ked si robim francuzku manikuru, tak si nechty nejake 2 minutky po nalakovani potriem tymto olejcekom, ak nahodou o nieco nechtami zavadim, lak sa nerozmaze a nezotrie a rychlejsie uschne... :)))

leni210490

mne pred tyzdnom prisiel lak s avonu na stiepajuce saa krehke nechty...uz ho tyzden pouzivam a je fakt ze su silnejsie...este stale to neni to co by som cela....este stale si mi stiepia ale uz ovela menej...uvidim co to spravi este po dvoch-troch tyzdnoch...ale zatial som cekom spokojna...tak odporucam...

nela

ahoj, ja som mala velmi kvalitné nechty,no potom prišlo nejaké zvláštne obdobie a nechty sa mi neskutočne začali lámať.Dokonca som asi rok mala úplne kratučké nechtíky....potom som sa však dočítala,že si ich treba potierať cibuľou,viem že to znie divne no skúsila som to a oplatilo sa.teraz keď vidím,že ich mám nejaké oslabené alebo nejaký malý náznak zlomenie,hneď nastupujem s kúrou,zasadne však iba večer :))))) no za skúšku to stojí a nevyhodíš žiadne peniaze za nejaké waw výrobky

saska123

ahoj, ja mam nejake tabletky na nechty vlasy a pokozku z dm, a tie su dobre, staci ich brat prve 2 tyzdne kazdy den a potom dva tri krat do tyzdna , a je to lacne stoja okolo 80 sk, 20 tbl.

Deee

Pravidelne si doplnam vapnik a odvtedy mam krasne dlhe nechty, nestiepia sa, nelamu sa...iba si ich raz tyzdenne, aj castejsie skracujem - iba pilnikom (pretoze pri strihani sa ti moze necht nalomit) a prelakujem dvoma vrstvami laku. Mne pomohol prave ten vapnik ako zaklad, kym som ho nebrala, nechty sa lamali a nestihli ani dorastat, kym jeden dorastol, dalsi sa zlomil.

[zruseny13]

No ahoj tak hlavne si kup nejaky lak na štiepajuce sa a krehke nechty :-)....ja mam rada aj ten z AVONU ale aj ORIFLAME....a dobry je aj kupel ruk v olivovom oleji