PRE ASTMATIKOV

RNG

duro, ja som za rozne huby, vcitane kombuchy, ale niekto bude muset urobit v tom solidny vyskum, lebo pestovanie tak po domacky moze vyrobit rozne kvality ba dokonca aj skodliviny(vid problemy s kapustnou stavou a bryndzou, dokonca s medom).
Ked sa to spravne preskuma, stavim sa, ze budu vysledky z toho ovela lepsie, ako doteraz tak "nadivoko pestovanym po domacky"
Podobne ako je rozdiel napr medzi pitim acidofilneho mlieka, jedenim kvasenej kapusty a branim silnych dobrych probiotickych zmesi.

duro

RNG no dobre ale aj tak si budem stat za svojim, lebo testujem to na sebe a testoval som to aj na mojej chorej matke. A nemozem si stazovat co ta vec dokaze. Nevravim ze lieky su zle. Ano su niektore vyborne priam uzasne ale neni nic horsie ako sa dopovat nejakým svinstvom ,co mi spôsobí po rokoch trombozu z usadeneho vapnika v zilach.

RNG

okrem spopmenutych prirodnych prostriedkov je dobre adresovat povodne priciny astmy, ktore sa mozu v tele este stale nachadzat.
Na to by som odporucil sirokospektralne antimikrobialne latky a tiez antiviralne.
Na regeneraciu plucneho tkaniva casto spominaju aj extrakt z mikrohuby cordyceps sinensis

RNG

duro, nema nic voci kombuche. Len radsej radim veci, v ktorych ucinne latky su zname a presne standardizovane.
Tak ako obvykle neradim caje, hoci mnohe z nich su velmi dobre, ale presne zlozenie ich je velmi rozdielne zo sacku na sacok a od roznych vyrobcov.

radana

Nie,nie,mne predpisovala ine lieky,ale tie mi nezaberali.Tieto,co pises som ja nemala..Inac to more je dobre,ale mne pomohlo len na ten cas,co sme boli pri nom + este nejake dva tyzdne a potom sa mi problemy znova vratili..