PN-ka a jej vyplatenie

Príspevok v téme: PN-ka a jej vyplatenie
jasminka 63

Sestra mala pracovný úraz. Zamestnávateľ jej vyplatil prvých 10 dní PN, teraz jej došlo vyrozumenie zo Sociálnej pisťovne o výške doplatku od nich.

Suma sumárum, ked sme to zrátali, sestra touto PN-kou prišla skoro o 10.000Sk.

Keďže ide o pracovný úraz, nemá zamestnávateľ doplatiť túto chýbajúcu sumu???

rudiger

Dobry den.Chcem sa opytat ze dna 26.8.2016 sa mi stal prac.uraz nasledkom coho som si zlomila nohu a na dvoch miestach mi ju museli operovat takze budem dlhodobo pn.V robote vsetko spisali ako sa ma ale ja sa chcem opytat ze kedy sa vyplacaju peniaze za prac.uraz ci az po ukoncený pn? Dakujem za odpoved.

milano

zolo ak je pn ukoncena.tak peniaze mali prist.treba len zavolat na socialku a tam vam to vysvetlia.moze sa stat,ze zamestnavatel zabudol odovzdat ukoncenie marodky na socialku a v tom pripade sa penazi nedockas.ako to bolo v mojom pripade.ked marodka bude ukoncena tak buduci mesiac peniaze pridu

zolo

ja mam taky problem bol som na PN od 7.1.2013 do 4.2.2013 a este do dnes mi neboli vyplatene nemocenske davky chcel by som vas poziadat o radu co mam robit a ako dalej postupovat.Dakujem

Sasik82

dobry den ja by som sa chcela spytat ak vie niekto poradit,pn som ukoncila 27.10. a ci mi peniaze pridu tento mesiac.

neva

dara 722 - nárok na nemocenské dávky počas nezamestnanosti by si mala len ak:
1/ si ešte v ochrannej dobe t.j. do 42 dní po rozviazaní pracovného pomeru
2/ ak si sama dobrovolne platíš nemocenské poistenie do sociálnej poisťovne

dara 722

dobry den,chcem sa spytat ci mam narok na PN davky,ked som v evidencii nezamestanych a nepoberam ani socialne a ani davky nezamestanosti, za odpoved vopred dakujem

denulka85

Dobry den, ja by som sa chcela spytat ci nahodou niekto nevie pomoct: mala som pracovny uraz pred mesiacom mala som 4stichy v ruke a chcem sa spytat mne zamestnavatel ziadny papier nedal o prac.uraze a ziadna komisia nebola:(
Ako dlho sa na to caka? vopred dakujem