Regulon a bolesti hlavy? + zmena menštruácie

Príspevok v téme: Regulon a bolesti hlavy? + zmena menštruácie
ja14

Ahojte, mám dva problémy:

Presne pred 21 dňnami som začala brať Regulon. Začala som ho brať v prý deň menštruačného krvácania, tak, ako mi kázal doktor a ako je napísané na letáčiku. Dnes som zobrala 21. tabletku, a zajtra mi začína 7 dňová pauza. Počas týchto siedmych dní, ako je napísané v letáčiku, sa má objaviť menštruačné krvácanie- to znamená, že budem mať toto krvácanie cca po dvoch týždňoch. Je to úprava cyklu? čiže budem mávať menštruáciu v tento čas, a nie vtedy, ako som mávala predtým?

a ďalší problém:

Odkedy som začala Regulon brať, mávam bolesti hlavy- neviem, či to je Regulonom, alebo nie. No každý deň vo večerných hodinách, spravidla vždy potom ako zoberiem tabletku mám bolesti hlavy- nie sú to až také neznesiteľné bolesti, ale nepríjemné. Trvajú od niekoľkých minút do hodiny-dvoch, ako kedy... Môže to byť splsobené tabletkami? A môže mi to nejakým spôsobom uškodiť, alebo je to normálne, ak mám bolesti len večer, a chvíľkové?

Veľmi pekne ďakujem za rady a názory

ja14

myslím, ze si ma nepochopila.. =;)

tak ešte raz- vravíš, že menstruácia mi bude chodiť v 7-dňovej pauze. Pauza mi začala dnes. No poslednú menštruáciu som mala pred dvomi týždňami. Takže to znamená, že počas tejto 7-dňovej pauzy to budem mať po dvoch týždňoch a cyklus sa mi upraví na tento čas, a nie na ten, na ktorý som bola zvyknutá predtým?

machulka006

menštruácia ti bude chodiť v sedemdňovej pauze a je veľká pravdepodobnosť že vždy presne v ten istý deň..sama zistíš skúsenosťami...
a tie bolesti hlavy...pozri, ak nemáš vysoký krvný tlak, zúžené cievy a pod. tak by ti to uškodiť nemalo, ak by sa však bolesti zhoršovali tak by som na tvojom mieste šla ku gynekologovi hneď....ale každopádne ho o tom informuj, aj keby sa to nezhoršovalo...

ja14

Na tú menstruáciu som prišla tak, že v letáčiku je napísané že počas 7-dňovej prestávky sa objaví menštruačné krvácanie... Tak chcem vedieť, či sa mi cyklus upraví na túto dobu, alebo to ostane tak ako predtým. Potom by to ale v letáčiku bola hlúposť.

Mimochodom, ďakujem za príspevok, no skúsim ešte počkať, len som chcela vedieť, či to ,,počkanie,, mi nemôže nejak uškodiť, či sa mi za tú dobe nemôže nič stať..

machulka006

tie bolesti môžu byť spôsobené užívaním Regulonu, treba počkať ešte tak mesiac-dva, potom treba ísť za gynekologom, nech ti predpíše antikoncepciu s menšou dávkou hormonov-ak chceš to isté ako Regulon len s menej hormnomi tak potom Novynette. Nechápem ako si prišla na to že menštruáciu budeš mať po dvoch týždňoch, menštruácia ti bude chodiť po 28 dňoch, vďaka tomu že berieš antikoncepciu...