Žiarlim oprávnene?

luise

fuu, tak vidim, ze nie len mne sa stala podobna vec. uz ani neviem ako sme s priatelom dosli k takej teme, ze s kym z nasix priatelov by sme si vedeli predstavit sex. ja som bez rozmyslania povedala, ze s nikym, aspon mne by to prislo blbe, lebo by som mala stale pred ocami jeho a jednoduxo by som ho nevedela podviest (ani v prip., keby sme sa rozsili) a uz vobec nie s jeho kamosom! a on mi na to, ze len nex poviem meno, ze on s tym nema problem...a pokojne hned povedal meno jednej mojej kamosky...no az ma zamrazilo! a dobre vie, ze je zadana...potom dodal, ze nex sa nebojim, ze by ma s nou nepodviedol...ale uz cervik nahlodal, to akoze nahodou sa pohadame, nejake nedorozumenie a on sa pojde vyvencit k nej?!

marisssa

rolnicka---ahaa..no ja som si precitala iba ten uvodny prispevok, to sa ospravedlnujem a uplne suhlasim!
to je az neospravedlnujuce.

marisssa

rolnicka---pokial dobre citam, tak len povedal, ze sa mu paci, teda ze je pekna, nic o sexe tam nebolo, tak potom?!

rolnicka

Pozriet sa moze, citit tak isto moze, povedat tiez moze - jeho vec. Ale kazdy aspon trosku inteligentny clovek nepovie pred svojou druhou polovickou, ze by ho pojebal!!!! Dost velka neucta voci druhemu a troska diplomacie by mu nezaskodilo!!! Takto sa moze rozpravat s kamosmi v krcme!

marisssa

ved kazdy chlap-aj zadany , ma pravo kukat sa na ine baby a preco nepovedat aj svoj nazor?ved nema zaslepene oci..

rolnicka

Tak toto keby predomnou povedal moj priatel, tak ho poslem rovno za nou! Neviem, kde ma tvoj priatel akysi respekt pred tebou, ale je to fakt drze od neho! A ziarlit? Nad jeho tupostou? Skor by som sa zaoberala s kym chodim!

siily

keby to raz povedal, vedela by som sa s trochou namahy presvedcit, ze je to joke... ale to kyvanie by ma fuckt nasralo....

veronika

tak to je riadny dement!!!skusim si typnut mate tak 15 rokov aj s topankami a ak som si typla dobre, tak je to nic viac len nedozrete dieta, ktore nema ani uctu k vlastnemu dievcatu...