Mozem otehotniet ked pouzivame kondom a neurobi sa vo mne?

ojka

karioll
no vidíš, a nejakým zazrakom su stale takéto veci aktualne,čo je pre mna niekedy nepochopitelné, ale čo už ;)

ojka

karioll nie nechcem uražať ale no tak ešte je podla mna vela ludí čo neovlada dosť takýchto zakladných veci, a čo som spozorovala , tak takéto problémy má stale viac a viac mladších a mladších ludí, čo sa mi zda niekedy až choré...a hlavne smutné ):

ojka

ja tu nechcem nikoho uražať, a ak sa niekoho dotknem, tak sa vopred ospravedlnujem, ale myslím si, že ak takéto zakladné veci neovladaju ludia, ktorí chcu mať sex,tak to nie je najlepšie a niečo si pozisťovať,informovanosť je veľmi dobrá vec, ale samozrejme ešte aj pred tým všetkým (:

Ja !!

Ako nechapem čo tu vrtate ze neni tuna niekto zreli na sex a pod.. toto je poradna a nie chat aby ste tu niekoho urazali o jeho sexualnej zdatnosti!! nikto z vas nespadol z neba učeny. tak sa snazte poradiť človeku a nie ho strapniť.

petruska

Moja mila a este keby ze sa Ti spravi do pusy tak budes mat mimomaternicove tehotenstvo. Rada: este sa hraj len s babikami.....

Adulka

Meškať menzes vám môže akurát z toho stresu.. Ak má chalan kondom, kľudne sa MôŽE do teba urobiť, všetko to zostane v tom kondome, chapeš???? Takže ŽIADNE STRACHY !!!!!
A týchto tém je tu naozaj už veľa a podľa mňa baba, ktorá tu dáva takéto témy, nieje ešte zrelá na milovanie a sex.