Mam pravo na vratenie penazi?

dupo

Zakúpená obuv v predajni RENO v Auparku sa mi po mesiaci začala rozpadávať(odlepovala sa podrážka po celom obvode). Samozrejme som to reklamoval,tak mi to dali zalepiť. No prešiel asi ďalší mesiac a všimol som si že praská a trhá sa \\\"koža\\\"po obvode nad podrážkou a tak nasledovala ďalšia reklamácia.Asi po mesiaci mi prišlo \\\"odborné\\\" posúdenie - REKLAMÁCIA NEOPRÁVNENÁ!!!!!!! Vraj som vedome nosil túto obuv,čím sa zničila. No v predajni ma nikto neupozornil že u nich zakúpená obuv sa nesmie používať. Toho retarda , čo to odborne posúdil.by som rád stretol a RENO už NIKDY !!!!!!!!!!

morison

chcem vratit tovar kupeny v železiarstve, jedna sa o krtka do potrubia, a uvedeny tovar sa mi nezmesti do otvoru, mozem vratit tovar a pozadovat vratenie penazi.
Je to tri dni od kupy

SAja

Čaute všetci.
V Deichmann-e nieje žiadny problém s reklamovaním tovaru a čo je výborné,nerobia prieťahy s reklamáciami a tak isto ani pri výmene tovaru,ktorý musí samozrejme nenosený s krabicou.Pri reklamácii nieje potrebná krabica.

mate59

moc veľkú šancu ti nedávam, ak ich budeš reklamovať, do 30 dní ti odpovedia, že je rekl. bezpredmetná, že to bolo nevhodným nosením, že nie sú vhodné do snehu,len do mrazu a ktoviečosi vymyslia, bude to boj s veter mlynmi. Musela by si si dat vypracovať znalec. posudok, ktorý oni neuznajú a budú argumentovat svojim posudkom, potom by sa to presunulo na súd.Druhý raz lepšiu voľbu obuvi a spýtat sa do akého počasia je vhodná nosiť.

domča

prosím poraďte mi kúpila som si minulý rok čižmy a po troch mesiacoch sa mi zošúchali na predu ( zo snehu )má to byť pravá koža a tak newem či mi vrátia peniaze lebo ja nechcem topánky z deichmannu lebo to sú šmejdy samé nekvalitné topánky ale fakt sa bojím že mi povedia že to je naschvál spravené ak má niekto podobnú skúsenosť či mu vrátili prachy alebo si museli vybrať iné .

Help

Výmena- to asi nie....
Reklamacia sa tyka zavad....nie velkosti.
Ale mozes to skusit.....no ale ak si ich uz pouzil a budu niekde osuchane.....hmm.

Výmena

Cawte mám taký problém ,že som si kupoval v daichmanne halovky, ale ked som si ich skúšal mal som na sebe tenké ponožky a boli my dobré,no ked sme hrali futbal mal som na sebe štucne a tlačili ma,Chcel by som sa spítať či by mi ich vymenili o číslo väčšie?

hula

Jana 53.Nemusela som im dokazovať,že farbia.Určite to je dôvod reklamácie-a máš predsa 2 roky záruku aj keby stáli 1 korunu.