narodeninove prekvapenie

Príspevok v téme: narodeninove prekvapenie
123456789

prosim vas o radu,priatel ma narodeniny a ja ho chcem nejak prekvapit. on by asi chcel striptiz ale ja nie lebo sa velmi hanbim a je mi to take trapne.mozete mi nieco poradit cim by som ho prekvapila? nie fajka ani nic take, nieco ine co nie je take bezne.lebo to ma vzdy ked chce.vobec nemam napady.dakujem

marisssa

aj mojmu priatelovi sa velmi paci striptiz, ale ja patrim tiez k tym, co sa nevedia len tak lahko odviazat, ale vacsinou mi pomoze ako vravim, nejaky ten zazracny poldecak:-))
nemaj strach, ved uz len tym, ze nad tym premyslas, ako to dokazis, ako mas strach, tak to ma na teba negativne ucinky a "hadzes flintu do zita" .
dobra hudba, nejake to patrne mnozstvo alkoholu a laska vsetko vyriesi..
viel spass:-D

123456789

joj ale ked ja sa neviem tak odviazat zeby som striptiz robila,ja by som to robila strasne nerada...aj keby som v sebe mala neviem kolko promile:D keby to bolo take jednoduche tak sa vas tu nepytam na rady:( fakt ja uz neviem ze co.a najhorsie je ked sa ma frajer stale pyta ci som mu uz nieco vymyslela.a ja stale nic nemam

marisssa

suns--to bolo krasne napisane, normalne som sa aj ja do toho akosi vzila:-))
123456789---no a keby si sa nejako nevedela odviazat, ci mala komplexy, tak si daj za jedon:-) nejaky jeden panak ta postavi na nohy a povzbudi,ale neprezen to, ved urcite nemas v plane ho povracat:-)

suns

skus ten striptiz..nieje to zly napad.. a najlepsie by bolo, keby ste mali volny byt.. neskusis u kamaratov? ci nema niekto volny byt?:) alebo si zaplattne noc v hoteli.. (rodicom povedzte ze idete na party, alebo co:) kup si pekne pradielko, cipkove, cierne, a najlepsie aj podvazky.. namaluj si cierne ocka, trosku lesku na pery, vlny vo vlasoch.. jednoducho sa musis spravat inak ako zvycajne.. vtedy budes niekym inym.. a ver, ze priatel na taketo narodeniny nezabudne!! (ak uz ste zacali sexualne zit) a program musis naplanovat podla toho, co ma priatel rad... niekoho vzrusuje pierko, ked nim chodis po tele.. uz spominany striptiz.. zviaz si ho satkami o stolicku, nech sa pozera, ako sa vyzliekas.. a on nebude moc nic robit:) - to bude utrpenie - ver tomu:D bude prosit, aby si ho rozviazala.. alebo cokoladova poleva ktoru zlizes z jeho tela tiez nie je na zahodenie:) pozri - pravidlo - musis sa odosobnit! on ta miluje, nemusis mat ziadne komplexy ani predsudky!! Ked mu spravis taketo divadielko, ani nevies, ako ho potesis:) dufam ze som ti poradila.. paa a kraaasnu zazitok:)

123456789

no tak nic z toho. nemame zas tolko vela casu pretoze zije s rodicmi kedze bude mat 19 a ja mam tolko tiez, takze vsetky ponuknute moznosti vylucujem :(

danielka

ahoj, stiptizu sa neboj. a trosku si ho mozes zjednodusit. predpokladam ze ked ma uz tie narodeniny urcite si otvorite nejake to vinko, olivy. no a po 2 poharikoch uz budes "povolnejsia". nehovorim ze sa opijes, to nie. ale do nalady a urcite sa aj uvolnis.
a okrem toho nie je zly ani spolocny kupel, alebo romanticka hudba, sviecky,...a len tak lezat.
a prave am napadlo, ze narodeninova torticka by si mohla byt aj ty. ovocie, slahacka a ides