ake vino.....

Príspevok v téme: ake vino.....
usiko

Ahijte, ja viem, ze to tu nepatri...ospravedlnujem sa aj admin. ale neviem si rady...ideme ku kamaratovi, ma okruhle narodeniny, 35, je to vinvovy gurman...chceme mu kupit nejake vino...poradite mi nejake dobre vino, rocnik, podla coho hladat, co tam ma byt napisane...najlepsie cervene.....a tak do 250 SK za flasu...ak by sa dalo.....

mamita1

veď áno, nebolo to úplne najpríjemnejšie byť tam jediný bez normálneho darčeka ale pochopil to. veď ale už to aj prišlo takže sme sa dohodli, že zajtra mu prídeme ešte raz zagratulovať a poučila som sa aspoň. vieš čo neviem ani :D pozriem to a nabudúce ti to napíšem

jurajho

vidis tolko si vymyslala az si to nestihla :D presne som to pisal, ze sa tu budes tak dlho motat okolo toho ake vino je dobre, ze ho nakoniec nestihnes ani kupit aby si to stihla na tu oslavu a stalo sa. nabuduce odporucam, to bud zacat riesit aspon tri mesiace dopredu alebo nebyt taka tvrdohlava :D a co za vino bolo vlastne v tom stojane co si objednala?

mamita1

áno, potom som si to tam už aj všimla tak som objednala jeden taký väčší stojan s tými strapcami hroznami čo tam máš aj biele aj červené víno, akurát sme mu teda dali cez víkend len nejaký dezert a keď to príde tak mu to pôjdem zaniesť. bola som trochu smutná, že som to nestihla lebo to bolo aj také trápne, že od každého dostal niečo a od nás iba sladké ale tak čo už. bude mať keď to príde

krinka

fúha ale neviem čo teraz myslíš.... lebo tam sú klasické stojany na víno, tam si samozrejme dokupuješ to víno už sama aké chceš, to je ti dúfam jasné. ale ak myslíš tie, čo majú také pekné kadejaké tvary tak je už víno vnútri naliate takže vlastne berieš to čo tam je :) ono je to tam ale aj napísané aké je vnútri takže nekupuješ nič naslepo....

mamita1

ale mne to tak príde, ako keby ste sa všetci proti mne postavili a to som iba chcela poradiť s jednoduchou vecou :/ a pýtala som sa a povedal, že jemu je to jedno, že on rád vyskúša aj niečo nové. pokiaľ to nebude nejaké čúčo za euro tak vypije. čím mi teda absolútne nepomohol

jurajho

preco to beries ako rypanie? my len jednoducho chceme aby to dopadlo dobre, prave preto, ze si prisla po radu. len ty si jednoducho tvrdohlava. a podla toho co si pisala tak uz ani nemas prilis vela casu na to

mamita1

nečakala som, že tu budete tak rýpať keď som si prišla po radu. neviem prečo vám to príde nelogické a úplne v pohode sa niekoho pýtať čo mu má kúpiť na narodeniny. to je to, že už má narodeniny budúci týždeň a oslava je v sobotu :/ a tam sa da aj vybrať, že akým vínom ti to naplnia alebo tak?

krinka

ty si sa ešte stále nerozhodla aké víno mu kúpiš? to myslíš vážne? a kedy má vlastne tie narodeniny? aby si to vôbec ešte stihla...lebo nakoniec mu donesieš iba tašku od vína :D :D napadlo mi ešte, že ak by si chcela aby to aj nejako zaujímavo vyzeralo tak na vino-stojany máš celkom pekné darčekové sety alebo aj také zvláštne stojany na víno, v kadejakých tvaroch a v nich už je tiež víno. len neviem či sú to práve tie značky čo by jemu chutili...už sa ho na to aj spýtaš?

jurajho

ty si si uz aj tak postavila svoju hlavu, my ti tu mozeme poradit, pomoct, napisat co chceme, ty si sa uz proste rozhodla, ze ty mu to vino kupis aj keby traktory padali. tak potom neviem na co sa pytas