manzel ma nechal..zevraj som ku*va

Príspevok v téme: manzel ma nechal..zevraj som ku*va
yeane

neviem co teraz :((..strasne ho milujem,mame spolu dvojrocnu dcerku a nechcem o neho prijst..problem je v tom,ze manzelovi sa znepacila moja "praca"..robim v podniku ako barova tanecnica..alebo priamo povedane ako stripterka..vedel o tom od zaciatku a vravel,ze mu to nevadi,ze to chape..a teraz zrazu po piatich rokoch mi toto povie? nechcem ostat sama a nechcem o neho prijst?..mam sa vzdat toho co robim?..ale potrebujeme peniaze a z toho co zaraba on,by sme sotva vyzili..fakt neviem

sedmikraska

Yeane, skus sa spytat, ci bude zase vsetko v poriadku ak zmenis zamestnanie. Nebud pohodlna a naozaj zacni hladat nieco ine, sama vies, ze stripterkou nemozes byt navzdy!
Vy chlapi co si neprajete gynekologa pre avsu zenu- chodte raz s nou na prehliadku a uvidite co sa tamn deje- sa skor pogrcate ako urobite!! Aj tak pochybujem, ze by sa nasiel taky hrdina, co by sa priznal, ze je taky ziarlivec

marisssa

emalia---to je aj skoda sa vyjadrovat.
mna len mrzi, ze toto je zbytocne a aj tak nepomahame a nereagujeme k pravej podstate tejto temy, vsetko sa to toci teraz len okolo hluposti baku:-/

emalia

baku
co to ty mas za nazory??? ja nepoznam zenu ktora sa tesi z gyn. prehliadky a orgazmus ..sibe ti?? kedy ked ti tlaci tie zelaza do posvy...
A tieez mi nehovor ze tvojho muza nikdy nevysetrovala a tym padom neohmatavala ziadna lekarka???
A uz keby som sa mala zamyslat ned tym ci zena alebo chlap, to by som asi nemala ziadne problemy.A otazky typu pacilo by sa to tvojmu chlapovi ze ta vysetruje muz,bude spokojnejsi ked to bude zena, ked sa niekto dotyka co nie je jeho,a ze keby mojho draheho vysetrovala pekna a mlada baba....
je to chore, chorebne ziarlive a neopodstatnene.....nezavidim vam vas vztah......ked pride od lekara ty sa ho prve pytas,kto ho vysetroval alebo co mu je??,si total smiesna..moj nazor

marisssa

no mam strach, zeby to vysetrenie dopadlo dobre a by to zvladol ten doktor, ked by sa zene dival do oci a nie tam, kde ma!to je dalsia hlupost!

baku

skludnite svoje hormony damy... ja netvrdim ze je to tak u kazdeho gynekologa.. a ze kazdy je taky.. nikto vam neberie vasich hrdinov, chodievajte si k nim aj kazdy den mne je to jedno.. je to moj nazor a viem preco si za nim stojim..
su gynekologovia ktori vysetruju zeny a divaju sa im pritom do oci.. je to ok ?
si predstav ze by tak tvojho draheho vysetrovala daka mlada pekna..
ale je to jedno, kazda z nas robi to co si vybrala.. ja vam vas nazor neberiem..

marisssa

baku--???
toto nie je uplne normalne,co si tu napisala..
a uz ked sa "tam vrta" zena, to je uz v poriadku, to by mu uz vadit nemalo?aj ked nepoznam chlapa, co by mu uz len toto vadilo, ved to je uplne chore!tak prepac a ako inak sa ma zena liecit?!
myslim si, ze ani tomu doktorovi, ci doktorke nie je prijemne, dennodenne robit a vidiet to iste a este ked mu tak chodia dajake ciganky..
a o tych orgazmoch si to nemyslela vazne, ze?je to sice chlap, ale ved odtial potial,nemyslis?to by musel byt nejaky maniak, keby si robil taketo ciarocky a toboz, keby tam urobil na koze nejaku zensku!ved to je na hlavu!on je predsa doktor,ako kazdy iny..
ja mam doktora a nemenila by som nikdy!dokocna jeho zena je jeho sestricka..
by ma zaujimalo, kolko krat teba spravil.heh

hmm...

faktt ... ty co si si dneska šlahol? ... ci si sa udrel do hlavicky?.. po prve si tu zacal uplne odveci s gynekologom, co vobec nie je k teme a po druhe: keby aspon ta myslienka mala nejaky zmysel.. ale to nema ani hlavu ani pätu ... odporucala by som ti, aby si si urobil bilanciu hlavne v tvojej hlave, lebo pises uplne blbosti