Rozchod s priatelkou

Príspevok v téme: Rozchod s priatelkou
xmanko2

Ahojte,

asi pred mesiacom sa so mnou rozisla priatelka a velmi tazko to doteraz znasam. Boli sme spolu 1r 3m a do buducna som ju planoval poziadat o ruku. Rozisla sa so mnou pred skuskovym a nesmierne ma to este stale boli. Ako dovod mi povedala ze potrebuje byt sama, potrebuje viac priestoru, ze jej city nie su uz take silne... Stale ju milujem a chcel by som ju spat, ale ona nechce o novej sanci ani pocut a ja sa na nu nedokazem pozerat ako na kamaratku. Nemozem poriadne spavat, nic ma nebavi, nemam ziadne ciele, nedokazem sa sustredit ani odreagovat, nechuti mi jest, citim sa slaby, stale na nu myslim a cakam kedy sa ku sebe vratime a prebudim sa uz konecne z tejto nocnej mori, citim silne depresie a stavy uzkozti, kazdu chvilu premyslam nad samovrazdou, utapam sa v alkohole ... Neviem co dalej robit. Vyrozpravanie sa priatelom a rodine mi nepomaha. Co mam robit ked ju stale milujem ?

xmanko2

Deria

Nic mu nemas urobit. Pises, ze s priatelkou si sa rozisiel, tak niet o com. Keby ho ona nechcela, moze sa on aj rozthat.:) Myslim, ze vlak ti usiel, tak sa s tym vyrovnaj!

GAMI22

Dobri vecer ludia sklamani z lasky .Pred piatimi tyzdnami som sa rozisiel s priatelkov po DVA A POL ROKU a dnes sa mi dostalo do usi ze uz chodi z chlapcom ktori bol snov uz predomnov co mu mam urobit ked viem ze on ju stale otravoval a zvolaval ju ku sebe a vypisoval jej cez fb mam ho dolamat aby sa uz v zivote nenazral zo svojimi rukami poradte mi som v koncoch

slima

zlomeny: a ty si myslis, ze rozist sa dokaze iba zena s muzom...? To si teraz ja mam napriklad mysliet, ze vsetci muzi na svete su neverni hajzli, lebo akurat mne bol neverny?... Vela ludom sa take nieco stalo, je jedno, ci muz, ci zena, ak clovek lubil, tak ho rozchod boli...najma ak sa rozisli v zlom.
xmanko: viem ako ti je, tiez som si tym presla a vlastne este prechadzam...jedine, co pomaha, je cas. Uvidis ze s kazdym dalsim mesiacom-tyzdnom na tom budes lepsie. Skus sa zamestnat, ziskavat nove zazitky, spoznavat novych ludi. Drzim palce.

zlomeny

ahojte všetci Tieto príbehy čo sa tu napísali maju skoro rovnaký scénar je to neuveritelné ako sa dokáže žena z dňa na deň otočiť a povedať stačilo a vimyšľať si take hlúposti,aby ona nevizerala ako ta najhoršia.Mali sme mať zasnubi potom svadba atď.sľubili sme si kopec veci ktorych sme sa aj krvopotne držali a ona zrazu toto?že odišla láska.Nevedel som že sa to da za počkanim keď je všetko v najlepšiom poriadku.Nechápem to ako može človek isť sam proti vlastným zdravim nazorom a tvrdiť,že on za to nemože že niečo sa z ňou deje a kopec inych hluposti po 3 krasne prežitych rokoch.Boli ma s toho srdce a nedokažam sa s tym niekedy zmieriť je to strašne tažke...

chesusko

Viem ako ti musi byt ja som dostal pred dvoma tyzdnami sms ze som iny kkt a podobne a ze somnou uz nikdy nechce byt,no a odvtedy som zanou nebol lebo nebyva doma hned na druhy den na to ako mi to poslalabola z inym chcalanom a ze spolu chodia,cele 2 roky to bolo uzasne snou par krat sa stalo ze sme sa pohadali ale ved aj to patri k vztahu mala vymena nazorou no a teraz som sam a budem si muset na to zvyknut ze uz nebude pri mne ako predtym myslim na nu stale ale dufam ze casom to prejde a ak nie tak neviem co bude mam vycitky ze to je vsetko koli mne ale svojezasluhy na rozchode ma aj ona a nikdy v zivote by som si nemyslel ze to takto dopadne moc ju lubim aj ked je z niekym inym neviem preco ale nedokazem ju nenavidiet za to co mi urobila najlepsie je ked nad tym clovek nerozmysla a pomaly zabune boli to ale, -Ak chceš byť štastný, nauč sa najprv trpieť. toto je pre mna teraz najdolezitejsie

Teenka

Rozchod vzdicky boli :( Tvoj story nie je smiesne, so mnou sa stanu smiesne veci, precitaj si toto, mozno ze budes mat trosku lepsiu naladu :) :

Chlap v plavkách

valo

no fuj to silne boli ked je rozchod taky ze dievca sa na teba tazko vys... a racej sa ide bavit inam. no ja moje dievca sam lubil a dlho budem ale v jej spolocnosti som sa stale citil divne lebo som bol aj v inom meste bez kamosov a vsetkeho a len ona a ja a stale sme sa tu stereotypne nudili lebo sa tu nic nic neda robit . taze skoda

dadka21

metrix mas uplnu pravdu, ja to teraqz prezivam po 4 rokoch, lubime sa ale mame ine nazory, iny pohlad na svet, proste ten rozum nepusti,takze sa rozchadzame aj ked mi to je luto ale musim to ukoncit :-(