Rozchod s priatelkou

Príspevok v téme: Rozchod s priatelkou
xmanko2

Ahojte,

asi pred mesiacom sa so mnou rozisla priatelka a velmi tazko to doteraz znasam. Boli sme spolu 1r 3m a do buducna som ju planoval poziadat o ruku. Rozisla sa so mnou pred skuskovym a nesmierne ma to este stale boli. Ako dovod mi povedala ze potrebuje byt sama, potrebuje viac priestoru, ze jej city nie su uz take silne... Stale ju milujem a chcel by som ju spat, ale ona nechce o novej sanci ani pocut a ja sa na nu nedokazem pozerat ako na kamaratku. Nemozem poriadne spavat, nic ma nebavi, nemam ziadne ciele, nedokazem sa sustredit ani odreagovat, nechuti mi jest, citim sa slaby, stale na nu myslim a cakam kedy sa ku sebe vratime a prebudim sa uz konecne z tejto nocnej mori, citim silne depresie a stavy uzkozti, kazdu chvilu premyslam nad samovrazdou, utapam sa v alkohole ... Neviem co dalej robit. Vyrozpravanie sa priatelom a rodine mi nepomaha. Co mam robit ked ju stale milujem ?

xmanko2

oli

Pokiaľ jej city voči tebe nie sú až také silné, prečo by si sa mal trápiť? Aj keby si ju získal späť, tešilo by ťa to, ak ona už o pokračovaní vášho vzťahu nechce ani počuť? Na lásku a vzťah musia byť dvaja. Viem že ľahko sa to hovorí, keď ťa to veľmi bolí. Na túto bolesť je len jeden liek, a to je čas. Hlavne sa sústreď pokiaľ to bude možné na skúšky. Ak by ste sa aj k sebe vrátili, ona musí byť tá, ktorá ti to navrhne, pretože ona odišla.
Život máš len jeden, určite ťa niekde čaká tá ozajstná pravá láska, ktorej bude stačiť len priestor vás dvoch, netráp sa.