Ženský metabolizmus po 40tke - ako ho zvýšiť?

damian

Kamoska, enzymy su v zelenine, ovoci, strukovinach, plodoch. Ak clovek je optimalne zdravy, enzymy z potravy stacia. Inac si telo dotvara enzymy tiez. Ak je vsak clovek chory, alebo po urcitom veku, potrebuje enzymy doplnat, kedze u starsich ludi sa tvorba enzymov telom spomaluje - starnutie sa zrychluje. Pankreatin je zivocisny enzym, bromelain je subor enzymov z ananasu. Obe sa daju kupit v doplnkoch. Ma ich aj RNG. Vid clanok E

ele

Zrejme tvoja mladšia dcéra cíti že niečo doma nie je v poriadku vo vzťahoch. Porozprávaj sa s ňou, že niekedy sa to stáva že si matka s dcérou nerozumejú a majú na určité veci iný názor. Dcéra zrejme nevie na ktorú stranu sa pridať, tak to rieši svojim odchodom. Ona nechce ublížiť ani babke, ani tebe.Želám ti veľa šťastia.

[zruseny12]

boze ved si mlada,ja mam 40 a ty len o 4roky starsia...a ked si zdrava...tak neviem, preco by si nemohla si este uzit...sak prave teraz je to najlepsie deti su velke...lebo doteras si urcite sa venovala im,poznam to...tak preco by si si nemohla aj ty zivot zkraslit...

duna7

Ďakujem za Vaše rady. Chlapa už nechcem, nemala som v tomto smere šťastie, dokonca aj otca som mala úchyla. S tým som sa prerušila akýkoľvek kontakt pred rokmi zo strachu o dcéry, aby ich neobťažoval. Mama o tom doteraz nevie. A mama je z tých čo podľa pravidla číslo 1 majú vždy pravdu, a keď ju nemajú platí pravidlo číslo jedna.A ona je vždy tá ukrivdená. Mňa najviac trápi mladšia dcéra, ktorá je stále menej doma. Keď sme spolu samé je to super. Ale tú kamošku si skúsim nájsť, alebo si ju vymyslím a nachvíľu vypadnem z domu sama. Je to super, že ma chvíľu niekto počúval. Ste fajn. Vďaka.