dieťa vs mačka

globus

Aj moj Murko musel dostat nejaky aids lebo aj on sa chodil v noci zabavat. Este pred par dnami sa v noci pod oknom rozliehal milostne mnaukanie alebo vrestanie a uz dnes lezi zakopany. Asi nemal tolko trtkat..

maciatko

ona sa pytala na vplyv macky na vyvin plodu, ale tak skoro to iste... nepytala sa na vplyv domacich zvieratok na psychiku cloveka :) ...

[zruseny12]

NEMYSLIM NA TEJ TEME TU,/ZE JU NAPADAJU/ALE NA VIACERICH TEMACH...SOM SI VSIMLA,ZE STALE DO NEJ RYPU A MINULE SOM JU ZASTALA,LEBO MI NEDALO...A TERAZ SOM JA NA RADE....A UZNAJ KED ODPOVEDAM TRI BODKE,TAK CO JE TAM NEROZUMIET...A NEBUDEM SA K TOMU UZ VYJADROVAT...JEDINE,ZE SOM NENAPISALA SLOVO MACICKA,ALE SAK ONA VIE O CO IDE,ZE SA PYTA LEN NA MACICKU A NIE NA KOZU...A KEBY...ALE NEBUDEM TO TU ROZOBERAT...NIE JE TO NASA TEMA ,ALE SI JU ZALOZILA TRI BODKY....

nigeria

prepac Maria ja sa uz k tebe nevyjadrujem, pripomina mi to paranoidnu schizofreniu. Ale vies co? Napriek tomu sa ti ospravedlnim ak som ta urazila, chcela som si s tebou normalne popisat, nic viac, nic menej, ale vidim ze nemam sancu... Maj sa pekne.

maciatko

mariaa, v tejto tema nikto do barbinky nerypal, a ani do teba..len vyjadril, ze nerozumie tvojemu prispevku... to sa niekedy stava...barbinka bola uz v mnohych temach rozoberana, niekedy mam pocit, ze si o to aj sama koleduje, ale tiez som zoparkrat stala na jej strane, respektive, ona podporila mna ...ja som tiez pouzivala donedavna jeden nick, a tiez ho sem tam pouzil niekto iny, ale skor tak z nevedomosti...ale tiez mam nekedy pocit, ze sa sem niektori ludia chodia odreagovat