dieťa vs mačka

nigeria

Nasa macka umrela na macasie HIV, islo o absolutne zlyhanie imunity, chovali sme ju na dvore a stale sa nam v noci tulala, mohla to chytit od ineho zvieratka

globus

Nic si nekupuj. Vcera nam zdochol Murko. Aj tvoja macka bude chodit von a prinesie nejaku chorobu. A este nezabudni,ze ked sa deti budu hrat s malickym maciatkom tak sa u nich mozu prejavovat nejake tie mucenia malej cicusky...skratenie chvosta,hod von oknom,skusky plavania atd. Urcite to nechces. Kup si radsej rybky najlepsie tie z mraziaceho boxu alebo v konzerve.

nigeria

Ja neviem, ale normalni, inteligentni ludia ked komunikuju tak si aj obcas konfrontuju nazory, je to normalne a posuva to debatu dalej....

[zruseny12]

nic nebudem uznavat,lebo ked odpovedam na urcitu otazku ktoru pise TRI BODKY vo svojej teme,tak si urcite DOMYSLI,ZE NEPISEM O KOZE, ALE O MACIATKU...

[zruseny12]

maciatko,tu je jeden problem,ty ktory sa neregistruju tak len urazaju a stalo sa aj to,ze pouzivaju nicky druhuch,ktrym chcu poskodit...ja som sa mynule zastala barbinky,stale tu na nu utocia,a teraz som na rade ja...precitaj si poriadne o co ide...a to uz aj vcera do mna jedna rypala na inej teme...

nigeria

maria, co vnimas ako rypanie? Ked sa ta niekto spyta ako si to myslela? Ta veta tam nejak nepasovala, uznaj :-)))

[zruseny12]

...presne,na to som myslela aj ja...ked uz mas strach...tak si kupte maciatko az neskorsie...len ma tu zdrzala ta NIGERIA,ktorej neslo ani tak tebe poradit ako si zasa rypnut a ulavit si tak....