...mozem byt tehotna?

Príspevok v téme: ...mozem byt tehotna?
krejzygrl

v posledne mesiace je to so mnou nejake divneee... skor teda s mojim cyklom, uz trikrat som to dostala o tyzden skor, menstruacia je slabsia a nemam ani bolesti... nechapem tomu. uz som aj premyslala ci nemozem byt tehotna, naposledy som vsak mala sex asi pred 3mes.. no vlastne odvtedy mi to aj blbne:P .. moze to byt aj tym ze som prestala zit sexualne odkedy nemam priatela?... ja s abojim ze by som mohla byt tehotna

krejzygrl

no .. moze sa stat ze zena otehotnie aj ked sa do nej chlap nevytrieka, voiem o tom ,.. joj mam nastudovane wac jak ty moj aj po latisky ti to vystvelim... asi mam abstak :D

suedenim

hhujuu- no si trosku mimo,lebo sanca otehotniet je aj ked sa chlap nespravi,..pravdepodobnost je nizka, ale ako povedala moja gynekologicka, par deti takych odrodila uz..takze nemaj ty blbe poznamky. Je to individualne,niektora neotehotnie ani po roku, niekto aj z tej blbej kvapky. Tak skludni nervy a daj si poldo ked si nervozny/a...

hhujuu

moja zlata ako mozes byt tehotna ked sa do teba nespravil mi vysvetli ??kolko mas rokov 5 ?nevies ako sa robia deti ??pocujte uz ste smiesne s tymito otazkami ..ozaj bud ste tak hlupe alebo sa len robite..NEMAS BYT Z COHO TEHOTNA!!!!!A urobit diet aneni vzdy take jednoduche jak si myslite sa preberte prosim vas uz konecne..co si myslite aj ked sa do vas urobi chlap ze musite hned byt tehotne ?ani na 30 krat nemusite a uz vobe cne ked sa do vas nespravi ach mna tie otazky raz zabiju ozaj jak skolkari..sexovovat ano ale nastudovat si nieco predtym to nie

sefjerjtkr

a spravil sa do teba vtedy ked si mala naposledy sex ?ak nie tak asi len tazko budes tehotna..a podla mna nejsi tehotna aj ked mas slabsie aj ja mam v poslednej dobre slabsie a tehotna nejsom ....