ladvina

SRadka

ahoj marisa no dakujem za radu vyskusam. Myslim ked mas krv vo stolici tak to mozu byt oblicky. ale ja nepocitujem nic take co pisu odbornici akuart to ze chodim casto na zachod ale ma nic pritom neboli. Vlani ked som to mala som nemohla dychat ani sa pohnut

[zruseny12]

mira,ked ta tu tak mam,ja som bola pred nedavnom u liecitela a ten mi povedal,ze prava oblicka je oslabena...funguje slabsie...verim mu,lebo som mala prednedavnom krv v moci...staci ak pijem caj s praslicky,a pupavy....no viem asi priblizne, co mam jest a co nie...porad este ako mam cistit tu oblicku...mne aj opuchaju oci-presnejsie pod ocami a to som citala,ze je to sivis z oblickami,niekedy to mam a niekedy nie...toho by som sa chcela zbavit,tych opuchov...

mira

Obličkové problémy sú dnes veľmi časté, ich pôvod má viac príčin. Priveľa bielkovín, ktorých produkty metabolizmu musia obličky vylučovať, ich preťažuje. Tuky zanášajú a sťažujú činnosť. Priveľa soli ich sťahuje a priveľa zemiakov zase oslabuje ich aktivitu. Cukor prekyseľuje a s nevhodnou formou minerálov tvorí prostredie pre tvorbu kameňov.
Liečenie nerafinovanou prírodnou stravou je potrebné podporiť technikami ako obklady, masáže a držať oblasť v teple .