Maly velky.. ano, jeho velicenstvo penis

Príspevok v téme: Maly velky.. ano, jeho velicenstvo penis
velky

Pre vsetkych , ktori su nespokojni s dlzkou tu mam osvedceny recept.Co budete potrebovat? : priatelka,partnerka,milenka (alebo ruka),fyzicka kondicka,doplnok ku strave a nakoniec trpezlivost.
Postup: ako kazdy bodybuilder (kulturista) namaha svaly priamou zatazou.Tym ze ich zatazuje,svaly su prekrvene a dostava sa do nich velke mnozstvo krvi ,ktora prinasa ziviny medzi svalove vlakna.Samozrejme, ze ziviny su bud zo stravy alebo doplnkov k strave.Co je to penis?Cisty sval!Preco mame erekciu?Pretoze sa prekrvi velkou davkou krvi?Preco to nevyuzit?Zakupte si dolnok k strave ktory podporuje rast svalstva .Odporucam firmu ATP a z ich katalogu si vybrat bud proteiny alebo kreatin.Zobrat si odporucenu davku 30 minut pred sexom alebo masturbaciou.Odporucam okrem masturbovania aj zacvicit pretoze nezelany efekt je priberanie?Okej vratme sa k teme.Snazte sa drzat penis min. 20 min v stoporenom stave.Idealne je polhodina.Ak mate priatelku ,nemal by to byt problem.Sexujte,sexujte sexujte.Po polroku sa sami presvedcite.Ja som na hrubke pribral 1,5 cm a na dlzke 3cm.Vela stastia...

kreatinlol

kreatin je obycajna chemia a sluzi iba na zadrziavanie vody v svaloch,,,prestanes ho brat a prestanes cvicit tak to vsetko vycikas

stk

iba clovek neznaly veci moze povedat ze penis je cisty sval, tam nie je vobec ziadne svalove tkanivo, a tebe pomohol akurat ten jelging, ale neziaduce ucinky su dost zavazne, ty sice napumpujes viacej krvi do buniek, ale tym ze sa zvacsia, sa nicia a casom sa ti vobec nepostavi

velky

moj vek je 27,tento sposob som aplikoval pol roka,vysledky boli.Kazde 2 dni dlha masturbacia alebo sex.Obcas som to kombinoval s jelqingom takze moze tam byt male percento ucinnosti aj z toho

PharmRamon

Ja si myslím že účinok kreatínu na veľkosť penisu nemá žiadny vplyv, už len z toho dôvodu že penis nie kostrový sval,ale tvorí ho špongiovité tkanivo (erektilná) časť...
Veľkosť penisu je daná len a len genetickou predispozíciou a jediný spôsob, ktorý poznám ako ho o nejaký ten cm zväčšit, je chirurgický zákrok.
Nieviem aký je tvoj vek, ale ak je pod 20 rokov tak ver tomu žeby ti narástol aj bez toho kreatínu.