VOLALA SOM BYVALEMU!!!!

marikaaa

Presne ako pise krasava, keby si bola spokojna v sucasnom vztahu, nevipisujes ex, ani nikomu... ale asi aj Ty sama citis, ze so sucasnym nieje nieco v poriadku.... zamysli sa nad tym, ci chces zvysok zivota prezit s clovekom, u ktoreho nebudes na prvom mieste, ktory si bude stale robit co chce, organizovat cas ako chce a Teba do neho nebude zahrnat.... A bude to casom len a len horsie, nikdy sa to nezlepsi, pretoze u neho je to normalne!

krasavaa

cibulka, kazdy chlap nie je rovnaky, moj manzel v zivote nic nerobi na ukor mna, my sme najstastnejsi, ked sme spolu, z roboty mi vola dva aj viackrat denne, ze mu chybam a tak a to sme manzelmi 5 rokov! A nema ani 25 ani 35 veru uz. 23 rocny chalan ma svojuch kamoskov, je nevycvalany, najdu si starsieho je moja rada:) S takym, ako je tvoj som chodila, ked som mala 18 rokov, on mal 20 a taaaak mi liezol na nervy s kamosmi...Odvtedy som si povedala, ze len starsieho a teraz mam raj na zemi.

moniqa87

marikaaa ma pravdu, ja som ti nenadavala, teda ani ty mne, ale ty si nedas nic vysvetlit... a ak si myslis, ze vsetci chlapi su taki ako ten tvoj tak je mi ta akurat luto, lebo tak ako nenajdes dve zeny rovnake, tak ani chlapov... inak a co som ti mala poradit, aby si sa zaneho co najskor vydala, ked o nom takto pises?
inak marikaaa ma uplnu pravdu, vacsina normalnych chlapov uprednostnuje priatelku a len totalni zadubenci to robia opacne

barbinka

súhlasím s krasavou. mňa tiež bývalí nezaujímajú. mám ich v paži. môj priateľ dáva prednosť mne ako svojim kamarátom. nie každý je taký ako ten tvoj. urob si, čo chceš, ale ja by som o takého ani nezakopla.

krasava

Napisem ti len jedno- keby si bola stastna v sucasnom vztahu, byvaleho mas v pazi, ani ja som ex nevidela 5 rokov a taky mi je ukradnuty...Som stastne vydata a vsetkych byvalych mam v pazi pazovej. Tak pories sucasny vztah, ked sa ti nevidi, za ziadnych okolnosti uz exaka nekontaktuj, vsak mas v sebe nejaku tu hrddost, nie? Zabudni na to, co bolo, 2x do tej istej rieky nevstupis. Ked najdes muza, ktoreho budes milovat, nebudes mat potrebu kontaktovat byvaleho, to mi ver.

marikaaa

Prosim Ta a to si ako mohla 5 rokov znasat a trpiet??? To sa vobec da? Takto sa dobrovolne nicit, uctu voci sebe? By som ho niekam poslala!

cibulka

ja ti nenadavam..ale tak vies chcela som radu a nie aby mi niekto hovoril ze sa mam snim po 5 rokoch rozist..je to tazke...neviem kolko mas rokov..ale ja si mylsim ze aj ten tvoj ked ma len 23 mu zacnu vystrkovat rozky..kadzy chlap je rovnaky..a ty ostatny su teply..ale dakujem za rady.

moniqa87

ak si myslis, ze to bude ine, tak si na omyle, to moze byt uz len horsie, ale ja ti do toho nemusim vobec nic hovorit, koniec koncov to nie je moj zivot, ale tvoj a ja nastastie nebudem trpiet za teba, ak sa ti nepaci co ti pisem tak nemusim, aj tak si spravis podla svojho, ale potom za par rokov nenariekaj, ze ake mas mazelstvo, ked uz v takomto pochybnom vztahu dobrovolne zostavas, maj sa krasne, papa, ja radsej koncim