znasilnena+nalsedky

Príspevok v téme: znasilnena+nalsedky
ema

Ahojte..chcela by som len vediet ci je tu nejaka zena/dievca ktoru znasilnili a malo to nejake nasledky.Mne sa to bohuzial stalo uz pred davnymi rokmi a dodnes sa s tym neviem vyrovnat.Dnes som bola u psychologicky a poradila mi,nech skusim najst niekoho kto ma rovnaky alebo aspon podobny problem,tak preto zakladam tuto temu.Uz som tu kadeco precitala o znasilneniach,ale nikde som sa nestretla s tym,ze by zo znasilnenia vzislo dieta.Tak ak je tu nahodou niekto taky,nech sa mi prosim odzve.Dakujem.

ema

barbinka,mam 22 rokov a preco az teraz? ani nieze teraz..uz som to chcela davnejsie,povedala by som ze odvtedy co som sa legalne stala dospelou..ale verila som,ze sa moja dcerka ma dobre..nevedela som,ze co sa dialo za tie roky..nestretavala som sa s nou,ani s nim..lenze prednedavnom sa vratili do mojho zivota a nechcem aby moje dieta zilo s takym chlapom..

barbinka

ema nie je za čo. kamosko si sem chodí robiť srandy z dlhej chvíle na toto fórum, ale nie do každej témy sa to proste hodí.
koľko máš rokov ema? a prečo si sa rozhodla si ju vziať až teraz?

ema

barbinka dakujem ti za to,ze si sa zastala mojej temy :)a keka preto zije s otcom,lebo ked som ju mala tak som bola tiez este len dieta a qqq ano,uz som to tu raz pisala,takze sa pravdepodobne nemylis

qqq

nepisala si tu aj v inej teme ze ta znasilnil otcim ako maloletu a dietatko ostalo s nim?ak sa mylim tak prepac ale dost sa to podoba

Najčítanejšie články